Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SUV-k között vannak olyan...

SUV-k között vannak olyan típusok, melyek kevésbé hajlamosak lefulladni/lerobbanni? (Nyolc-tíz évesen) Melyek azok?

Figyelt kérdés
Más hibáik lehetnek, csak ne hagyjanak véletlenszerűen az út szélén (legalábbis ne gyakran).
2019. jan. 24. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Milyen kategória érdekel? Dacia Duster, VW Tiguan, Audi Q7 kategória? Már nagyon széles a SUV paletta, mondj valami konkrétumot, hogy segíteni tudjak.
2019. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Szívóbenzin.

Faék egyszerű autók.

2019. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, milyen kategóriára gondolsz, de egy Mitsu ASX nagyon megbízható a maga kategóriájában.
2019. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehetőleg nagy(obb) Rakterű SUV-k érdekelnek, esetleg a prémium szegmens pakolhatóbb változatai.
2019. jan. 24. 22:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Második: elsősorban köszi a tippet, másodsorban tudok én olyan benzines SUV-t, melyre tíz évesen azt írják pénztemető lutri romhalom. GL Mercedes. Pedig annak milyen nagy raktere van (vagyis lenne - HA JÓ LENNE)!
2019. jan. 24. 22:05
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
Ha mar merci akkor glk!
2019. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A GLK megbízható? Mekkora a raktere?
2019. jan. 24. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezesetben tudom ajánlani a VW Touareget 3.0 TDI motorral, nagyon nagy autó, és megbízható, nem mellesleg hatalmas súlyt bír vontatni (mondjuk ez az összes kategóriatársára igaz). Vagy talán még okosabb választás a Volvo XC90, rosszat nem hallottam még róla.
2019. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
XC90- nekem is volt, kevés hibája lehet ( de az drága). Azért egy 8-10 éves autó ,ég messze nem kell, hogy egy rom legyen. Költeni meg minden autóra kell. Ezért kell olyat választani, amit tudsz rendesen karban tartatni. Akkor nem hagy ott sehol.
2019. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!