Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Micra 2017?

Nissan Micra 2017?

Figyelt kérdés

Vásárolni szeretnék egy 2017-es évjáratú benzines Nissan Micra-t.A 90LE-s típust.Tudna valaki mondani erről az autóról valamit ? Mindent meghallgatok.Pozitívumok és negatívumok egyaránt érdekelnek és lehetőség szerint tulajok illetve akik vezették már azok beszámolója érdekelne leginkább.A saját személyes véleményem ami legjobban erősíti a vásárlási szándékomat az hogy nagyon modern és sportos design-t kapott, és ez a külsejére és a belsejére is igaz

.Ebben az árkategóriában szebb autó szerintem nincs.Legjobban az érdekelne hogy milyen vezetni, van e bármi problémaként megemlítendő dolog a váltójával,motorjával,úttartásával,kormányzásával kapcsolatban stb.Hasonló KIA-t vezettem már de röviden tömören szét akart esni az egész autó pedig az is 1 éves volt és keveset futott.Köszönöm mindenkinek aki valós információkkal tud szolgálni.Üdv


2019. jan. 26. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

egy ilyet kaptam kölcsön egy rokonomtól a tiroli kiránduláshoz


abban igazad van, hogy nagyon dögös

eleinte azt hittük, hogy vmi gáz van az autóval, állandóan nézegettek át

utána jöttünk rá, hogy tetszett nekik az autó, vagy legalább is kíváncsiak voltak


amivel én mentem, az fegyverszürkevolt, energy narancsvörös külső csomaggal, 17es felnikkel, elöl full led fényszóróval, a hátsó ablakok totál feketére sötétítve


tényleg vagány kis verda


ami tetszett: full led fényszóró, ennyire jól a 2012es A6 ledes fényszórója sem világított


360fokos kamera: kb ua. mint ami a Kiakban van, nagyon hasznos, bár könnyen koszolódott a rossz időben, így indulás előtt mindig körbementem az autó körül letisztogatni


Bose hangrendszer: jól szól, ötletes a fejtámlába épített hangszóró, de akkor szól igazán, ha teljesen hátradöntöd a fejed, én speciel nem szeretek így vezetni


kormány gombok: minden nagyon kézre esett, könnyű volt kezelni a tempomatot, multimediát, telefont, vagy az óracsoport közti kijelzőt


kormányzás, futómű: kategóriájában szerintem korrekt, legalább annyira jónak éreztem, mint a Golfomnál (V)


ülés: elég alapnak néz ki, de kényelmes, 800km nagyobb kínlódás nélkül lement, az oldaltartása is egész jó


motor: kicsit szokni kellett a turbós kis háromhengerest, utána nagyon tetszett

teljesen vállalhatóan ment 4 személlyel, csomagokkal, a német szakaszon 170et is mutatott az óra, itt pörgöt 4500 körül, elég hosszú az 5. fokozat


fogyasztás: oda vissza 6,2 lett, ami számomra teljesen jó (igaz, nagyon sok szakaszon ig-l volt, úgy nem nehéz, és a visszaúton a németeknél sem mentem gyorsabban mint 130-140)


holttérfigyelő: hasznos, nem zavaró


ami nem tetszett:


hátsó ablakemelő: fel nem foghatom, hogy a full extrába hogy nem lehetett rendelni sem!!! elektromosat... állítólag ez csak a megjelenésnél volt, azóta lehet


váltó: a 14 éves autómban puhább, pontosabb

hidegen akadozott, nehezen vette be, melegen már nem igen volt ennyire érezhető


könyöktámasz: nekem rövid volt


ajtó kapaszkodó: kemény műanyag, a hosszú úton utan iszonyúan fájt a bal könyököm, visszafele már kipárnáztam


vészfék asszisztens: ez egy értelmetlen extra

kis hó, és kiírta, hogy meghibásodott

már be voltam tojva, hogy fizethetem ki a sokszázezret, amikor megjavult magától... mint utólag kiderült, csak leolvadt a hó róla


fejegység: nem lenne rossz, de se a carplayt se az android autot nem bírtam működésre bírni (lehet Mo-n tiltott?)


hátsó ajtók nyitása, csukása: ötletes a sülyesztett kilincs, szép is de csak nagy erővel nyitható, rossz érzés


becsukáskor olyan a hangja mintha egy régi wartburg ajtaját vágná be az ember, aminek már megereszkedtek volna kicsit a zsanérjai

hangos is volt


stabilitás szélben: 1t körüli az autó, mi 4en voltunk benne cuccal, de nagyon érezhetőek voltak a széllökések, nem volt kellemes

2019. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezt a rengeteg információt!Nagyon kedves vagy.A legjobbakat kívánom neked.
2019. jan. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!