Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Micra C+C első autónak?...

Nissan Micra C+C első autónak? Valaki olyan véleményére vagyok kíváncsi aki ért az autókhoz vagy akinek volt már dolga ilyen kisautóval az előnyökre és a hátrányokra is kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
Nissan Micra C+C

2018. dec. 15. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem micra-m van, ez az első saját autóm. Nagyon szeretem. Méretileg nekem megfelel, fogyasztása is jó, mac. havi 15 ezret költök benzinre
2018. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez alapjában Micra, ami egy nagyon megbízható kisautó. Az ilyen tetőszerkezetek, ha elromlanak, drágán javíthatók. A kocsi jóval nehezebb, mint a mezei társai, ezért a menetdinamika és a fogyasztás nem olyan kedvező. Saját véleményem szerint pedig vállalhatatlanul ronda.
2019. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért komoly sedánt,vagy egyterüt lehet venni.Megbízható de nem családbarát éppen.Városba a 8,5et bekapaja simán.
2019. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második leírta. Az más kérdés, hogy ha töröd akkor egy vagyon lesz
2019. jan. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!