Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belevegősödő üzemanyag rendsze...

Belevegősödő üzemanyag rendszer, oka, javítás?

Figyelt kérdés
Adott egy 2.0 dti motorral szerelt opel b vectra.. Eladó azt mondja ez a baja, mennyibe kerülhet a javítás, 200 000 Ft-ért megérné meg venni?

2019. jan. 26. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki,megveszed ha megcsináltatta.

Általában kitalálnak valami egyszerűnek tűnő mesét ha rá akarnak sózni valakire egy szemétdombot.

2019. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
250ért adok neked egy gyújtáshibás vw polot, amit 120ból meg lehet csináltatni egy profi szerelő számával
2019. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kiderül hogy komolyabb baja van akkor annyiba kerülhet a javítás amennyiét el akarják adni neked. Nem véletlenül adja el a tulaj akár ennyiért is, mert tudja jól hogy nem éri meg.
2019. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2.0 dti motor híres arról, hogy az adagolója sz@r és ha az tönkremegy, akkor az könnyen 200ezres tétel. Jó eséllyel ezért eladó ilyen olcsón. Gondold át. hogy neked így is megéri-e.
2019. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Nem ajánlotta, csak láttam a hirdetést és kíváncsi voltam, de akkor nem érné meg. Értem, köszönöm mégegyszer!
2019. jan. 26. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!