Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autótípusna...

Szerintetek melyik autótípusnak erős a kasznija? És melyik rohad nehezebben

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 07:45
 1/4 Dörmögő ***** válasza:
Nem hasonlítok össze márkákat, mert csak 1-ről van infóm. Volvo, szerintem a kasznit nem kell ecsetelnem hogy jó, de ez mellett nem is rohadós. Új Volvóra 8-10 év garanciát adnak rozsdásodásra. Ez sok mindent sejtet.
2019. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használt, vagy új autó? Az Audik például jellemzően nagyon jól bírják, de ott is vannak gyengébb modellek, az A4 B7-ből például már többet is láttam, amelyik kivülről láthatóan csúnyán elkezdett rozsdázni. A Volvo kasztnik szintén jól bírják, ahogy előttem is írták. Annyit tudok mondani, hogyha a rozsda az elsődleges szempont, akkor a japánokat, Fordot, Opelt messzire kerüld.
2019. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen használt

Meg melyik nem rohad

2019. jan. 27. 11:48
 4/4 Dörmögő ***** válasza:

Lehet hogy az én hiányosságom, nem vagyok gondolatolvasó. Vagy lehet hogy tudnom kéne olvasni a sorok között, de csukott könyv vagy számomra.

Ha tényleg szeretnéd hogy megosszuk veled azt a keveset amit tudunk bővítsd már ki a kérdésed. Pl nem tudtuk az elején hogy új vagy használt. Kiderült hogy használtról van szó, de akkor most autót akarsz venni? Ha igen akkor mennyiért? Nagyon nem mindegy. Ajánlhatunk neked mindenféle kocsit ha a végén benyögöd hogy max 1 misi.

2019. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!