Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy sebességről történő...

Nagy sebességről történő fékezéskor az egész autó remegni kezd?

Figyelt kérdés
De csakis ilyenkor. Mi okozhatja? Én elsőre fékbetét és tárcsa cserére gondoltam, de hátha van más is aminek ilyen tünetei vannak.

2019. jan. 27. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hullámos a tárcsa.
2019. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor elvileg egy tárcsa és betétcsere orvosolja?
2019. jan. 27. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos hogy egy tárcsa csere megoldja, lehet mindet cserélni kell.
2019. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. A kormányon éreztem némi remegést fékezéskor. Ami azért érdekes, mert előtte lett az össze tárcsa, betét elöl-hátul kompletten cserélve. Még csak nem is valami gagyira, hanem TRW-re. Viszont az idő múlásával egyre kevésbé jelentkezett a dolog. Bekopott, vagy nem tudom... Mostanra teljesen elmúlt. Meggyógyult. :)
2019. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma direkt elkezdtem figyelnia dolgot, és ami még feltűnt, hogy erősen kopog is bizonyos helyzetekben. Főleg ha dombon lefelé nyomom a féket, vagy hepehupás az út. Ezek alapján én kezdek valami futómű problémára gondolni...
2019. jan. 28. 02:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet. Stabilizátor bekötő pl ami tipikusan kopogni szokott.
2019. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!