Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon milxen sportosa...

Magyarországon milxen sportosabb kocsi ideális?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a Ferrari, Porsche Corvettre elsősorban. Főleg 2személyesekre lennék kiváncsi. Az érdekelne h mbnyire lenne bajos veluk a közlekedés az utak állapota miatt? Láttam vidibe hogy egy R8 felakadt a fekvo rendoron es elgonolkoztatot.

Ti milyet ajánlanátok?



#ajánlás #Porsche #Ferrari #Magyar kozlekedés #pl80misiig
2019. jan. 28. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond.
2019. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az R8-al is nagyjából bárhol el lehet közlekedni, ha felakadt valahol, abban a sofőrnek is része van. Lamborghini Hurracant is használ egy ismerősöm rendszeresen, pici odafigyeléssel bárhova eljut.
2019. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Es ti miket ajánlanátok?

Ha pl olyat keresek ami nincs minden sarkon. Így a bmwk mercik alapbol kilennének lőve (sportosabbak)

2019. jan. 28. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát mi a budget?
2019. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy 80misi, de nemkell feltétlen kimaxolni az árat, Én jelenleg egy Corvette Zr1et nezegetek napok ota..
2019. jan. 29. 06:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Deha kicsitt felette van azsem gond
2019. jan. 29. 06:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávon is értékes autót szeretnél, amiben van tradició, legenda, műszaki tartalom, akkor Porsche. Nekem volt 4 is régebben. Boxster és 911 is. Nagyon szerettem. Van presztízse és mellette meg jól használható.

Egy 911 kupé 100-120 eurótól indul.

2019. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az új vette ? Az nagyon jó , asszem az ami nem bírja a sietős tempót és tönkremegy :)) vegyél egybol kettőt.
2019. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Porsche 911 turbo s?
2019. jan. 29. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha villantani akarsz, akkor vagy valami hangos Mustang, Corvette, Dodge Challenger a jó irány, vagy valami Lamborghini, Aston Martin, ilyesmi. A Porschék annyira visszafogottak, hogy senki sem nézi meg őket, aki nem ért annyira az autókhoz, ezért nem lehet vele olyan jól menőzni. Viszont egy Lambót, Ferrarit, Dodge-t mindenki megnéz. És nem is kerülnek 80 millába. A McLaren is villantós, de műszakilag trágya, nagyon megbízhatatlan.
2019. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!