Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szélvédő fűtés mennyire...

A szélvédő fűtés mennyire tudja hatékonyan levinni a párát a szélvédőről?

Figyelt kérdés

Még nem volt ilyen autóm, de már csak napok kérdése és lesz.

Szélvédő, és hátsó ablak fűtés is van. Mire számítsak? Pára ellen mennyire lesz hatékony?

Mert ugye a pára a hideg ablakra csapódik le. Ha felmelegítem akkor elvileg lemegy róla nem?



2019. jan. 29. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon melegnek kell lennie a motornak ahhoz, hogy meleget nyomjon a fűtés. Indulás előtt jó 5 percig járasd a motort gázadás nélkül, majd 2 perc után tedd a legkisebb fokozatra a fűtést, és ahogy melegszik a motor úgy vedd magasabbra a fűtést. Körülbelül kell 10 perc mire lemegy a pára, persze mikor már mész vele.
2019. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szélvédő fütés nem engedi párásodni. Együt szokott lenni a tükör fűtéssel és olvasztja le.
2019. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2, nekem a szélvédő fűtés mellett olyan párás az ablak hogy nocsak. Még menet közben is amikor már meleg van a kocsiban akkor is párás elől meg az oldal üvegek.
2019. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. Akkor te a rosszul használod a fűtést.

Külső keringetésre tedd.

2019. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól működik, akkor kb. 1 perc alatt leszedi.

Ha mégsem, akkor nyomd be a klímát, külső keringetéssel, az belülről pár mp alatt leszedi.

2019. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező az első szélvédő fűtőszálas fűtésére gondolt...vagybazt hiszitej, hogy egy sima légbeömlőre izgul a kérdező? 😂
2019. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Fűtőszálas szélvédőről van szó.

Nem a klímáról.

2019. jan. 29. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Fűtőszálas? Megkönnyití az életed, nekem célom volt egy ilyen autó Alhambra lett mindezek megtestesítője. Jégoldót csak azért vettem , hogy betehessem a Swiftbe :D -6 foknál a jeget 2 percen belül leszedte, havazásnál nem volt a hó miatt holttér mert szinte szárazra fűtötte az ablakot, belső párát meg fél percen belül leszedi. Nem kell szivacs meg rongy. (Csak jó tanács, ne keresd a fűtő szálakat a szemeddel mert ha nem veszed hasznát, mondjuk nyáron akkor zavar, engem már most zavar pl. este mert én meglestem a fűtő szálakat) én csak áradozok róla, a 2 cm havat törlés nélkül 6 perc alatt cseppekké "varázsolta" igen, teszteltem. Mostantól IMÁDOM a telet. Plusz még a ülés fűtés.
2019. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!