Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan lenne hogy az automban...

Polosgyerek kérdése:

Olyan lenne hogy az automban motorcserét szeretnék csinálni jelenleg 1.3mas 55 loerös nz motorkodos van benne a másik is 1.3mas csak 113 loerős és py motorkodos mennyibe fájna a ez a müvelet papirozásban?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Többe mint egy másik autó vétele... Csak pár ezerszer lett az oldalon leírva, hogy motorcsere max abban az esetben éri meg, ha egy adott autóba teljesen ugyanolyan motor kerül, és feltéve, hogy amúgy még érdemes menteni az autót.
2019. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kb mennyibe fájhat??
2019. jan. 29. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

De ha mégis valami csoda folytán megtudnád csinálni, mit kezdezél vele?

Mert ennyivel erősebb motorral már biztos nyomnád neki rendesen?

Mert azzal nem lenne vége a tuningolásnak.

Mert ahhoz megkell csinálni a futóművet, a fékekkel , lengéscsillapítókkal együtt.

2019. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
63%
535623 forint vagy 27734peták vagy 256picula vagy 44aranytallér
2019. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Több százezerbe. Vegyél egy erősebb motorost, olcsóbban kijössz.
2019. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olvastam egy srácrol hogy neki 12000ft bol meg volt az egesz pedig mas motorkodos volt a motorja de mind a 2 motor golf 4 esé volt
2019. jan. 29. 22:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is hallottam a szomszéd fiának ismerősének a feleségének a húgáról, hogy fizettek neki érte, hogy cseréljen motort...
2019. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem az ismerősöm szomszédjának a távoli rokonának a testvérének a sogórának a keresztapjának másod unokatestvérének a legjobb iskolai barátjának a munkatársa 11231 ft-t fizetett érte.

Amúgy meg komolyre fordítva a szót add el és vegyél olyan típust amilyet szeretnél.

2019. jan. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Majatom ***** válasza:

Menj be egy műszaki vizsgaállomásra, és megmondják, hogy beteheted-e a motort. Sógorom cserélt már motort, de az pont ugyan olyan volt, mint ami benne volt, kellett egy adásvételi, hogy honnan van a motor, újra kellett műszakiztatni, új forgalmit, meg talán új törzskönyvet kapott. Autóklubnál csinálták.

Az már viszont már más kérdés, hogy ekkora teljesítménykülönbségnél tényleg nem lesz elég csak a motort cserélni, de ezt már írták előttem, meg a kérdés csak a papírozásra irányult.

2019. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felhivtam az okmányirodát mondtam neki hogy mind a 2 auto ugyan az évjáratban is csak a másik 113 loerös de ugyan az a 1274cm motor mint ami most van azt mondták hogy mind a 2 a nevemen kell lenni és amikor bele raktam müszakibázison asszem kapok egy papirt azzal kell az irodában mennem és csak a törzskönyvet meg a forgalmit kell kifizetnem
2019. jan. 30. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!