Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható, új 50ccm supermoto...

Megbízható, új 50ccm supermoto-t keresek. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Újat szeretnék mert a bütykoleshez sajnos nem értek még. Munkába 20km oda 20km vissza kellene. Köszönöm

2019. jan. 30. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keret?
2019. jan. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
900 ezer kürül gondolkodtam, láttam gépeket, de minél olcsóbbab annál jobb
2019. jan. 30. 09:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Derby Hunter 50ccm 2 T .Nekem az van 7 éve,megbízható és még törött dugattyúval is haza hozott.Én csak ajánlani tudom,de a döntés a tied hiszen a te pénzed és te is fogsz vele járni.
2019. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Váltósat szeretnék minden képpen, tanulni is, ha később nagyobbra váltok
2019. jan. 30. 10:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez új megvilágitásba teszi a kérdésed.Meg bízható a Simson enduró,a svalbi már ki ment a divatból akár csak a Stár.Váltós is,50 ccm is akkor csak ez marad.
2019. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, annál újabbat szeretnék, külföldön élek itt nincsenek szerszámaim sem, ha valami elromlik szerviz oradij is 30 ezer körül van. Ezért vennék inkább ujjat.
2019. jan. 30. 12:10
 7/12 anonim ***** válasza:
" vennék ujjat " Az enyém nem eladó,mindre szükségem van. :-D Vagy csak a taxit akarod vele megállítani?Arra sem adom oda.De félre a tréfával.Ha már külhonban élsz,mert úgye erre sem terjed ki a leírásod,akkor ott nézz körül.Ha találsz és a te kritériumaidnak megfelel,akkor nekem is add meg a tipust mert akkor veszek egyet.Egyébként nem jó helyre írtad ki a kérdésed,talán a fantasztikus vagy új találmány,bár azt hiszem ezek az oldalak nem léteznek.Feltalálták már egyáltalán a nem kell soha javítani tipust?Bocs de ezt nem tudtam kihagyni.
2019. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem találták fel, de azért egy 0km-es motort kevesebbet kell szerelni, mint egy 10+ hanem 20 éves simsont.
2019. jan. 30. 13:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy 0 kilométeres sárkányt kevesebbet kell szerelni ez tény.Az,hogy segíteni próbáltam,az is tény.Adagolva adtad az infókat,az is tény.Amit nem értek,minek kérdezel ha csak le torkolni tudsz?Ez is tény,mint ahogy az is,hogy a zöld pacsikra hajtok amit nem kapok meg,na ez a tééééééény.
2019. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Dehogy torkollak le :) meg is koszöntem. Egyébként nem volt annyira hiányos a kérdés, írtam hogy supermoto-r keresek, ami a robogót is kizárja és váltósat jelent. Igaz nem irtam indokot, hogy miért, de hogy új motort vennék azt igen. 700-900 ezerig találtam én a neten. A kérdés, hogy milyen típusú legyen. De köszi meg1x. Megy a zöld :)
2019. jan. 30. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!