Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generic Trigger 50 SM mennyire...

Generic Trigger 50 SM mennyire megbízható motor?

Figyelt kérdés
igaz hogy csak másolat AM6os blokkja van? Mennyire megbízható?

2015. máj. 10. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak újonnan és csak...

Áhh inkább sehogy.

Kínai blokk, meg az egész motor az.

2015. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Debi Senda? :) mert abban is gondolkodtam. Úgy hallottam, hogy az már megbízható gépezet. Abban eredeti AM 6 os blokk van?
2015. máj. 10. 16:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Derbi*
2015. máj. 10. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Abban Derbi blokk van de ugyan olyan jó mint az AM6.
2015. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 joco5582 ***** válasza:

A Generic Trigger úgy tudom Osztrák motor. De a blokk egészen biztosan kínai. Többször körbejárták már ezt a témát,de végülis a Generic blokkjaival sincs több baj mint bármi mással. Rendes olajjal, normális használat mellett ugyanolyan tartós mint bármi más.

Épp van egy Generic AM6-os blokk és egy Rieju blokk is nálam. Mindkettő igen mostoha körülmények között volt, de komolyabb hibát egyiknél se fedeztem fel.

Szerintem meg lehet venni, ha egy kicsit is hozzáértő végignézi. Pl blokknál, ellenőrzi, a hangokat, végigpróbálgatja a fokozatokat. Ilyesmi

Remélem segítettem

2015. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kovi20000726 válasza:
lassan 9 éves a Generic Triggerem, sosem hagyott cserben, sose volt semmi baja, pedig rendesen hajtom a vasat , közuton,terepen egyaránt, aki gondolkodik ezen a motron nyugodt szívvel vegye meg, mer jobb mint egy aprilia sx, talán a képes motor rakta fel pár éve az összehasónlító videóját, ők is a Genericket dicsérték, mind emellet ismerősömnek 2010 es sx- e van és úgy hagyom ott mint a sz@rt, a kinézetről nem is beszélve, „kínai" motor, nos manapság már mi az amit nem ott gyártanak, legalábbis az alkatrészeket hozzá, na a lényeg annyi, hogy egy nagyon megbízható, szeretni való motor, és szerintem nem kéne véleményt mondania annak aki nem próbálta a gépet !
2016. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!