Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Becslőt érdemes hívni, ha az...

Becslőt érdemes hívni, ha az autóm aktuális értékét szeretném megállapítani?

Figyelt kérdés
Szeretném eladni az autómat (Škoda Fabia 3 2015) amiben most van 127 ezer km, 1.0 MPI motor (44kw). Nagyjából másfél éve 6500 euróért vettem, de nem tudom, hogy most mennyit kérhetnék érte. Becslőt érdemes hívni ilyenkor? Nagyjából mennyit kérhet a becslésért? Gondolom a 3 ezer eurós hangrendszerrel nem tudok többet kérni érte...

2019. jan. 30. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van egy ingyenes online szolgáltatás:

[link]


aztán, hogy ez reális árat számol e, nem tudom :) Én pár hónapja adtam el az autómat. Úgy lőttem be, hogy megnéztem az összes hirdetést az enyémhez hasonló állapotúról, így lett egy tól-ig ár, kicsit belőttem a legfelső fölé, mert hogy a kaszni a kora ellenére makulátlan, a motor kevés kilométerrel bír. 1 óra alatt elment. Az első telefonáló a hirdetésben szereplő összeggel jött, hogy a képek alapján ő már "megvette". Ki sem próbálta, csak átnézte, hogy nincs e rohadás. Nem volt :)

2019. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Nekem a kocsi oldala és hátulja van picit meghúzva. Nem szembetűnő, de ha valaki jobban megnézi akkor látszik.

Kétlem, hogy a sajátomat ilyen gyorsan el tudnám adni, de majd meglátjuk.

2019. jan. 30. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig minden annyit ér, amennyit adnak érte. Felmész egy használt autókat kínáló weblapra és megnézed, hogy ezekkel a paraméterekkel a többi mennyiért megy. A hangrendszert ha ki bírod szerelni, részenként többért eladod, ha csak nincs széttúrkálva, egyénileg beszabva minden, mert akkor a töredékét éri az egész autó.
2019. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!