Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok olyan listát ahol...

Hol találok olyan listát ahol le van írva mely benzines autókban van kettőstömegű lendkerék?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A BMW M50-es motorjában már 1990-ben volt. Nagyjából az összes modern benzinesben van.
2019. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit hosszú lenne a lista...
2019. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tlaszlo85 ***** válasza:
42%

Nem értem ezt az állandó parát ettől a kettőstömegű szartól. Nekem több autómba is volt már. Egyikbe se kellett cserélni. Pedig volt amelyikbe 240 e km-t beletoltam. Ha meg meghal ki kell cserélni. Ha egy két háromszáz ezer forintos kiadás valakit ennyire megvisel akkor járjon inkább BKV val vagy gyalog....

nem neki való az autó,nem fogja tudni fenntartani

2019. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
De nem mindegy, hogy mi van benne? Lendkerék minden kéziváltós autóban van, hogy egy- vagy kéttömegű, az részletkérdés. Ja, a kettőstömegűtől sokkal kevesebb vibráció jut a motortérbe, nem ránt akkorát váltásnál, ilyesmi.
2019. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!