Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mol botondot beletölthetem az...

Mol botondot beletölthetem az audiba?

Figyelt kérdés
Van egy 2 literes tfsi a3- asom. Zabálja az olajat. Most jelenleg 15w40 van benne de ez is 1 liter 1000 km-er. 20w50- es botondot beletölthetem?

2019. febr. 3. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Bele. Az utastérbe. Aztán tölts utána két liter benzint is, és gyújtsd fel.
2019. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire eszi, teljesen mindegy mit teszel bele.
2019. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na, megint egy pályázó a heti troll címre, de ez nagggyon gyenge!
2019. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Viccen kívül! Amikor megvettem nagyon voldog voltam. Kötelező olaj szűrőcsere stb. 5w30 as olaj került bele. 500 km után min- szinten volt a nívón az olaj.
2019. febr. 3. 11:44
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

[link]


LOL. Ugy ertem, b+ Audi, hogy a gyari speci szerint 'normalis' az 1000 kilometeren 1l olaj elfogyasztasa. 'Nemet premiummarka' a f**zom, az... :D

2019. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a különböző motorolajnak nevezett trutyik motorba töltése helyett inkább keresd meg, hogy hol szivárog az olaj vagy ha nem akarsz rá költeni, akkor szabadulj meg ettől a foshalmaztól.
2019. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem beleküldöm a botondot,aztán eladom
2019. febr. 3. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy add el, mert ki az a hülye aki ezt megveszi.

De erre költeni felesleges.

Az életedet megeszi.

Helye: Bontó

2019. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon jól megy. De katasztrofa nívózni naponta, meg utánna töltögetni. Soha többé audit!
2019. febr. 3. 12:32
 10/15 Beviz Elek ***** válasza:
57%

Úgy add el, hogy mond el az igazat róla!


Én inkább megkeresném a problémát, nem tenném mégjobban tönkre a nem belevaló olajjal. Pl lehet hogy csak a pcv szeleppel van a baj ami nem drága (esetleg a szelepszár szimmeringgel), de ezzel a turbot is kinyírod, a motort is jobban koptatod és mehet egyenesen a kukába.


Nekünk is áll egy A3 az udvaron (pont ez a baj hogy áll...). A párom nagy szerelme volt mert milyen szép stb, de egy hulladék pénztemető egyébként.

2019. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!