Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Huszonéves nők! Nem féltek...

Huszonéves nők! Nem féltek amikor oszkárral utaztok? Sztorik?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 18:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Mennyire biztonságos?
2019. febr. 4. 18:46
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem félnek
2019. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
100%

Nem félnek!Miért kellene?Egy bejáratott megbízhato oldal értékelésekkel mindennel!

A legrosszabb ami érhet hogy akivel utazol béna soför.....vagy a másik véglet,hogy hajt mint az állat!

2019. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
De, én félek. Az Oszkár egy erőszakos vadállat!
2019. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmivel nem kell jobban félnie, mint bárhol máshol az életben. Vagy jobban félnie mint bárki másnak, mondjuk férfinak.


Alapból az Oszkár viszonylag jól átlátható. Te magad választod meg kivel akarsz utazni utasként. Vannak értékelések, kitehető fotó, rendszám.


Én nemtől függetlenül "féltem" néha férfiként.


Például mikor valaki 160-180 tempóval tolta le maga elől az autókat pályán, miközben a csaja videókat mutogatott neki telefonon. Vagy mikor focista srác meccs után vitt minket, és azzal indított telefonban a szüleinek, hogy olyan, éhes már szédül. Bónuszként fél úton a telefonon írogatott.


Vagy ami negatívum, mikor a hirdetésnél azt látom, hogy adott csaj-srác hirdet. Majd teljesen más ember más kocsival jön oda, hogy a húga, nővére, bátyja, öccse regisztrált be. Konkrétan ebből bajom még nem volt, de nálam pont ez lenne a lényeg, hogy lássam kivel utazom.


De összességében inkább pozitív tapasztalataim vannak, az emberek többsége jó fej és normális.

2019. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezeket mind tök egyszerű kivédeni ha előtte megírod a fenntartásaid vagy felhívod.
2019. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem idáig még senkivel sem történt olyan dolog, ami miatt félni kéne egy utasnak.


a legrosszabb, ami elő szokott fordulni, hogy az autós az utolsó pillanatban lemondja az utat, neked meg mondjuk időre kéne a célodhoz érni, és addigra nem megy már senki arra, vagy nincs szabad hely...


én autósként sokkal jobban félnék...mert a hirdetés feladásánál kb. csak a megjegyzésbe tudod beleírni a kitételeidet, amit vagy elolvasnak, vagy nem.


én például nem tudok túl magabiztosan angolul, ezért egészen hasznos lenne, hogy a külföldi egyetemisták ne találjanak meg, mert rohadtul nehezen tudok velük kommunikálni, és nem szeretném se magam, sem őket kellemetlen helyzetbe hozni...


illetve ahogy más is mondja, az autósok között ritka a "kezdő", szóval tudsz választani értékelések alapján, hogy ki mellé ülsz be, de ugyanezt autósként már nehezebben kivitelezed, lehet egy frissen regisztrált személy jönne veled, akiről semmit nem tudsz.


szóval én szerintem az autósoknak több félni valójuk lenne, ha így nézzük.

2019. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nem mai a kérdés, de hátha valaki olvassa, akinek szüksége lehet infóra.

Félni nem félek, viszont nálam próbálkozott már be negyvenes házas családapa sofőr, úgyhogy csak óvatosan azzal, hogy mit mesélsz el magadról... Mivel beszállás előtt bemutatkoztam, így hamar megtalált facebookon és ott is próbálkozott. Természetesen udvariasan lekoptattam, de nem fogok többet vele utazni és ha nem nagyon indokolt, akkor mással sem.

Egy darabig dühített a dolog, mert egyrészt nem vagyok egy lotyó típus, semmi kihívó nincs sem a külsőmben, sem a viselkedésemben, így nem is értettem. Aztán rájöttem, hogy igazából az ő szemszögéből nézve ez egy teljesen jó csajozási platform, hiszen a vidéki családosoknak azért csak korlátozottak a csajozási lehetőségei, ha félre akar menni akkor meg nem regisztrálhat csak úgy tinderre, hiszen előbb utóbb valaki meglátja és köpni fog az asszonynak. Ellenben ott az oszkár, amit zömében fiatal diáklányok vesznek igénybe, adott a több óra beszélgetés, szóval nincs is jobb hely, mint ez, ha valaki friss puncikra akar vadászni.

Ez csak az én személyes tapasztalatom, de közeli ismérettségi körben is kapásból van másik lány, akinél próbálkoztak már be és pasiról is hallottam már, akire rányomult a kiscsaj.

Szóval a kérdésedre válaszolva nekem vannak fenntartásaim az Oszkárral kapcsolatban, de ezekkel a dolgokkal egyelőre semmit sem lehet csinálni. Ha ki is tiltanak valakit a rendszerből, akkor lazán vissza tud regisztrálni egy másik profillal, hiszen nem kell hozzá semmi extra. Olyan értékelést meg valljuk be senki sem szívesen hagy, hogy "rámnyomult a sofőr", mivel ez csak alaptalan vádaskodásnak tűnik, amivel magad teszed nevetségessé.

Szóval óvatosan lányok, mert nem mindenki csak szimpla pénzkereseti lehetőséget lát az Oszkárban, valaki szexpartner keresőnek tekinti...

2020. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző:

Szerintem ugyanolyan legitim a "rám nyomult a sofőr" értékelés, mint az hogy büdös, koszos stb. a kocsi/sofőr...

2020. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!