Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy dolgozó huszonéves átlagfi...

Egy dolgozó huszonéves átlagfizetéssel rendelkező (550-600 euró/hónap) fiatal, fent tud tartani egy Lancia Thesist?

Figyelt kérdés

2018. dec. 27. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mire költi el az átlagfizetését.


Ha pl. a 600 euróból 500 elmegy a lakbérre, rezsire, kajára, akkor egyértelműen nem a válasz.

2018. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Otthon lakom 100 eurót adok a közösbe+pár nem márkás ruha. Ennyi a költekezésem.
2018. dec. 27. 01:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem neked való,az a gazdagék sportja.

Lehet hogy a csajoknak fog tetszeni,de csak egy fogpiszkálóra tudod meghívni

2018. dec. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csajozásra kell, hanem mert NEKEM tetszik. Nem volt barátnőm, és az évek során úgy néz ki hogy nem is lesz....
2018. dec. 27. 06:20
 5/8 anonim ***** válasza:

600 euró az bizony nagyon karcsú a napi megélhetéshez is.


De ha az életed bearanyozná ez a lancsa, akkor vedd meg, és ha szereted a járgányt, menni fog a fenntartása is.

2018. dec. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én inkább a deltát választanám.

Amúgy ha nem egy bontószökevényt veszel,akkor úgy nem gáz a dolog. Az új alkatrészeket kell megnézegetni (főleg a drágábbakat) azt,hogy mennyi van bontóba meg ,hogy esetleg milyen féle autó alkatrésze lehet jó hozzá,ha ezen a részen nincs gond akkor nem olyan gáz a dolog,mert ha gond van akkor nem a ritka drága alkatrészre kell vadászni. Magával a lanciaval nekem nincs bajom,nekünk van és szeretjük, a miénknek végig gondos gazdája volt,nem mindenkinek van ilyen szerencséje.

2018. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinyogni ki lehet, de szerintem nem érdemes, inkabb rakd el, tanulj belőle, fejleazd magad hogy mondjuk 2 ev mulva ennek a dupláját keresd:)
2018. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem fog menni. A Thesis egy nagyon finom szerkezet, de nagyon nyűgös és alig kapsz hozzá alkatrészt, szerelőt meg pláne.
2018. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!