Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vett már részt valaki élményve...

Vett már részt valaki élményvezetésen a Hungaroringen?

Figyelt kérdés
Megéri az árát? Volt valakinek olyan tapasztalata, hogy nem kerül sorra? Balesetek? Minden info érdekel :)

2019. febr. 5. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Az a - tudtommal - 20 perc semmit nem ér, és igen, jó drága. Nem éri meg.
2019. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Saját autóval voltam pályanapon, az minden Forintot megért. Egy élményvezetés is nagyon jó lehet, ha megfelelő autót adnak hozzá és engednek 10-20 kört menni legalább. Balesetek nem igazán vannak, élményvezetés során végig egy instruktor ül az ember mellett és ő mondja meg hogy vezess. Ha egész jól megy akkor biztos hagy egy pár kör után kibontakozni.
2019. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos maximum 6 kört lehet venni...
2019. febr. 5. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen autóval és mennyiért? 6 kör is lehet jó, de csak annyira mint utcán autózni, mert legalább ennyi kell megszokni az autót. Nekem a saját, jól ismert autómmal kellett 7-8 kör mire úgy rendesen be mertem menni minden kanyarba és már tudtam értelmes időt autózni.
2019. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Saját autóval voltam Volkswagen találkozón egyszer. Nagy élmény volt, most erősebb VW-nem van már, megint mennék.
2019. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bosch napon voltam Astra kupás kocsiban versenypilóta mellett az anyósülésben 3 kört.

Felejthetetlen élmény, átlag ember számára elsőre felfoghatatlan, hogy micsoda menetdinamikát produkál egy mindössze 100 lóerő körüli kocsi, ha az versenyautó és versenypilóta vezeti.

2019. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!