Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékpárokhoz értők! Hauser,...

Kerékpárokhoz értők! Hauser, Noizer, Koliken vagy Csepel biciklit ajánlotok-e jobban?

Figyelt kérdés

30-50 ezer forint között elég jókat találtam az egyik kereskedőnél, csak nem tudom, melyik a jobb. A lényeg: városban jól el lehessen tekerni A pontból B pontba. És azért bírjon ki pár évet, heti 1-2-szeri használat mellett.

Köszi előre is.


2010. jún. 30. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem kb 3 éve van Hauserem és semmi baja se volt azon kívül hogy egy ideig ropogott a küllő(de megszünt) és defektet kaptam egyszer.

most 3 év után nyikorog az első teleszkóp, de amúgy rugózik rendesen.

Tesómnak is Hausere van csak az övé nem teleszkópos de olyan idős mint az enyém, annak egyszer tört le a pedálja, ki lett cserélve.

A hajtással nincs gondja egyiknek se, nem dobják le a láncot és nem csapágyasak.

2010. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen trekkinget vegyél, sima gumival. Pl. Caprine Wheelman.
2010. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kb mindegy, nekem volt hauser, az is jó volt, most csepel van, az is nagyon jó. Városban kb bármivel eltekersz, trekking jellegű a legpraktikusabb.

Még egy: nem tudom, hol laksz, Budapesten célszerű olcsóbb járgányt venni (akármit csinálsz, lopják, az enyém pont azért régi csepel, ami amúgy 8000 ft-ba került, mert láttam, szobatársam hogy kiakadt, amikor levágták a 100000-es bringáját).

2010. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább spórolj egy kicsit és akkor Skarpea, Caprine, Wenson
2010. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem a Hauser az jólenne:D:D
2010. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
De a Csepelt azt felejtsd el!!! xDD
2010. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Apámnak 10-12 éves Csepelje van de defekten kívül még semmi baja nem volt. Kicsit kopott már mert nem vigyázott rá.

Anyám biciklije fiatalabb, olyasmi mint apámé csak nem csepel hanem valami bowli, kb 8 éves és amikor megvette 2 évig használta utána évekig állt, 3 éve használja újból és 2 évvel ezelőtt cseréltem éket a hajtókarnál mert már lötyögött, nem rég zsíroztam be a kormánynál mert nyikorgott.

Ebből is látszik hogy érdemes márkásat venni de nem kell egy egyszerű városi közlekedéshez méregdrága bicikli.

50.000Ft-nál többet én nem adnék egy bicikliért.

Csepel és Hauser van a családban (anyám bovli bicaján kívül) de azokkal nem volt gond defekten kívül.

2010. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem én is maradok a Csepelnél. Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. Én se vennék annyiért. :)
2010. júl. 1. 17:57
 9/11 anonim válasza:
Nálunk a családban mindenkinek Koliken bicaja van,semmi problémánk nincs vele! A felszereltségükhöz képest olcsó!
2010. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a csepel szerintem a legmegbízhatóbb kerékpár
2010. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!