Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Márka szalon hajlandó egyéni...

Márka szalon hajlandó egyéni kérés szerint így le rendelni nekem az autót?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


[link]


Persze holnap rá

kérdezek, csak kíváncsi vagyok a válaszokra, hogy általánosságban ez hogyan működik.



2019. febr. 6. 19:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2019. febr. 6. 19:49
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem hinném,mert ők se istenek.Vannak dolgok,amiben a gyártó is partner egy kis felárért,de nem mindenben.Nem két perc átprogramozni a fényezőrobotokat,átmosni a rendszert,festékeket cserélni.Ez nagy + költség,mert addig áll a fényező üzem azon kabinja még az az autó bent van.

De azért van egy-két gyártó amelyik emelt + felárért erre is hajlandó,de hogy a Suzuki is,az egyik legolcsóbb autókat gyártó cég partner lenne ebben azt kétlem.

2019. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerint a legegyszerűbb lenne egy külső céget megkérdezni, akár fóliázót is.
2019. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez egy létező modell, ilyen kinézettel nem csak egy darab készült. A kérdés inkább az, hogy bármelyik szalonban át lehet-e venni. Vagy én értettem félre a kérdést? Ha nem, akkor elvileg bármelyik márkaszalonban át lehet venni bármelyik típusból egy példányt, ha az országban forgalomba hozták azt. Nem hiszem hogy nagy probléma lenne berendelni egy ilyet, legfeljebb pár napot várni kell rá.
2019. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hajlandó pluszban fizetni érte. Nem hiszem hogy horribilis összeg lenne. Ismertek profi fóliázó céget? A narancssárga színek egyébként chróm színek, azt fóliás gondolom nem vállalja. Vagy igen? Létezik chróm fólia is?
2019. febr. 6. 20:35
 6/14 A kérdező kommentje:
Viszont ha fóliázó céget bíznék meg, árban ugyanott kötnék ki az autó újra papírozását bele számítva is. Így gondoltam, hogy egyszerűbb.
2019. febr. 6. 20:40
 7/14 anonim ***** válasza:

A lehetőségekhez képest mindent megtesznek.

Úgy tudom ami a katalógusukban megvan, abból bármit lehet választani.

De egyedi kivánságot nem teljesítenek. Mint ahogy a 2. írja.

Nekem csak metál szín kellett , az olyan pont nem volt és ezért 3 hónapot kellett várnom mire legyártották. Pedig ez széria szín volt.

2019. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves Iván, ha így hívnak: ez nem egy gyári fényezésnek tűnik. A felirat alapján ez egy autószalonra dekorált darab. Alighanem fólia. Viszont ezt bármelyik fóliás cég meg tuda csinálni, szerintem 200-300 ezer forintért. Nem kell lepapírozni, ha jól tudom.
2019. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Zalán a keresztnevem. :)


Köszönöm szépen a válaszokat. Esetleg egy kifejezetten elismert cégre kérhetek elérhetőséget?

2019. febr. 6. 21:16
 10/14 anonim ***** válasza:

A képen egy "BeeRacing Edition" swift van. Limitált széria és csak Olaszországban lehetett rendelni - ott is csak online.

Ugyan ez a sport változat Indiában érhető el. Az EU-ban vélhetően nem fogják forgalmazni a CO2 korlátozások miatt.


Más szóval arra, hogy egy kereskedés ilyet tud neked szerezni újonnan megközelítőleg 0 az esély, pénz ide vagy oda.

2019. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!