Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PEUGEOT 607-ről 2000évjárattól...

PEUGEOT 607-ről 2000évjárattól mik a velemenyek tapasztalatok? Megeri venni egy francia autot? Fogyasztasa fenntartasa milyen lehet?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 16:01
 1/4 Mickbro ***** válasza:

Egyik ismerősömnek volt egy 2.2 benzines, nagyon szép autó volt, vaj bőr belsővel.

De aztán gyorsan megszabadult tőle, mert néha megbolondult, a műszerfalon összevissza villogtak a kontroll-lámpák, ilyenkor a teljesítményt is visszavette. A szerelők nem tudtak vele mit kezdeni.

2019. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Peugeot-ot soha ne vegyél ma is ment előttem egy ki volt égve a bal oldali féklámpája de se baj mert égett helyette az indexe minden fékezésnél én nem tudom milyen kapcsolási rajzot használnak a franciák de komolyan mondom a legnagyobb ötletük a francia ágy volt
2019. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép, nagy, de pezsó, ami a leggagyibb francia kocsi.
2019. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek van egy 2.2-es dízele. Igazából valami hibalámpa mindig világít, hol a guminyomásra panaszkodik hol más dologra, de egyik sem valós, már legalább 10 éve így használja.

Ami viszont tetszett benne, az az iszonyat jó lengéscsillapítás. Tényleg nagyon szépen fut, sokkal drágább kategóriákat hozó szint.

2019. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!