Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Női sofőrök tele kocsisok...

Női sofőrök tele kocsisok közt mennyire ritkák? És aki találkozott már ilyen női sofőrrel, milyen tapasztalatokat szereztetek általuk?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb van belőlük, mint férfiból, de utaztam már női sofőrökkel.

Hogy érted, hogy milyen tapasztalatok? Ugyanolyanok, mint minden más oszkáros sofőr, csak van köztük, aki kizárólag női utasokat szállít csak.

2019. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Túl sokat dumálnak.
2019. febr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Hogy milyen diszkrimináló! Akkor én meg csak férfi utasokat fogok szállítani. Egyszer néztem Oszcárt aztán meglepődtem, hogy engedik a nőket is vezetni, következő az lesz, hogy a delfinek is vállalhatnak fuvart?
2019. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
#3 Ha szerinted az diszkrimináció, hogy egy átlag férfi dupla olyan erős, mint egy átlag nő, és érthető, hogy egy nő nem szívesen enged idegeneket a kocsijába, akkor panaszkodj a természetnél.
2019. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a "tapasztalatok?" kérdést nem értem. Az egész Oszkár bizonyos fokig lutri, ahány sofőr annyi szokás a felelőtlentől kezdve a minta vezetőig.


Személy szerint egyszer utaztam csak női sofőrrel. Aki viszont szépségversenyre jár és Audival nyomta, viszonylag tempósan de nem őrült módjára.


Egy másik női sofőr "lemondta" az utat, azaz konkrétan én hívtam fel, indulás előtt 1 órával, és mondta, hogy "Ja nem megy mégsem". Illetve olyanokba futottam, hogy női sofőr volt a hirdetésben, de az úton a bátyja, öccse, apja, párja jelent meg. Ezek mondjuk ugyanúgy előfordultak már férfi sofőrrel is (útlemondás, más sofőr/autó mint a meghirdetett).


Most végignéztem, nem tudom mennyi hirdetés van oldalanként, de 1 oldalon max 2-3 női sofőrt láttam.

2019. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Két alkalommal is volt szerencsém.

Mindketten jól kezelték a kocsit és a forgalmat, bár az egyiknél nem tetszett, hogy az egyutcás falun 90-nel rongyolt végig.

2019. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!