Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Mercedes-t vegyek...

Akosszabo kérdése:

Milyen Mercedes-t vegyek taxizásra? B, C, vagy E osutályt?

Figyelt kérdés
Melyik a legmegbízhatóbb ezek közül? Illetve sokat számít a C és E (kombi) közötti csomagtartóméret?

2019. febr. 10. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én éltem Cipruson , és itt a legtöbb taxis E osztály kombit(T modell) t használ a megbízhatóság, élettartalom, kényelem, presztízs, stbből fakadóan!


Én magam a mai napig egy E220d-t használok ,egyszerűen megszerettem ott kint!

Fantasztikus autók!


Németországban is az első számú taxi!


Mindenképpen ezt tudom ajánlani!

2019. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és kimaradt, hogy W213-ról beszélek, azom is van, régebbi modell is biztos jó, de ugye többszázezer km bennük lehet, és még a legjobb kocsiknak is van öregkoruk.
2019. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak én vagyok.


Kérdezted azt is ,hogy sok különbség van-e a C és E kombi között.


Hát van bizony.


Az E sokkal kényelmesebb, jobb a szigetelése, erősebb, nagyobb a csomagtartója, stb stb.


egy igazi taxisnak való kocsi.

2019. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a választ! Ha jól karban van tartva akkor sok százezer km-tert is kibírnak?
2019. febr. 20. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Naná!!!

Az egyik taxis Cipruson azt mondta, hogy a 13 éve vett Mercijébe bele nyomott már 600 000 km-t, és mivel ő volt az első tulajdonos (nem Németországból idehozatott 200 000-t papíron futott jószágokról van szó) így tisztában van vele.

Váltót vezérlést cserélt, és természetesen évente amit kell minden kocsinál.


Ezek strapabírásra vannak csinálva, ezért is egy újnak az ára 22 milliótól kezdődik .

2019. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!