Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra H vagy Civic 7 vennétek...

Astra H vagy Civic 7 vennétek városi használatra, ha napi szinten 80-120km között van a megtett táv?

Figyelt kérdés

A civicnek az 1.7 isuzu dízele.

Az Astranak az 1.7 saját cdti-je.


2019. febr. 10. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ha pesten kocsikáznám össze azt a napi 80-120km-et akkor nem vennék
2019. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ez két eléggé különböző karakterű autó. A Civic fenntartása szerintem a magasabb japán alkatrész árak miatt kicsit több lehet, de azért én megis azt venném, valahogy izgalmasabb autó.
2019. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Az astra olcsobb, unalmasabb viszont ha sokat fogsz az autoban tartozkodni hamar megbanod mert borzalmasan kenyelmetlenek az ulesek
2019. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan az a két motorblokk mind a kettőben. Szűrők, egyéb cserealaktrészek is ugyan azok.

90%-ban borítékolható, hogy a Hondét fogják írni. Olyanok is, akiknek soha nem volt egyik típus sem a tulajdonában. Talán nagyobb is a presztízs egy japának, mint egy Opelnek. Ennek ellenére és az Astrát választanám. Szerintem tökéletesen kényelmes, nekem jobban is tetszik, ha nem az alap verziót, hanem kicsit felextrázotabbat találsz. Egy időban rendszeresen autópályáztam ezzel az autóval, 120km-nél jóval nagyobb távolságokra. Semmi bajom nem volt vele. Az a szterozípia nem feltétlenül igaz, hogy ehhez minden fillérekért van. Az új gyári alkatrészek árai hasonló áron mennek mint bármi máshoz ebben a kategóriában.

Városi használatra a 101 lóerős változatot venném. Abban még nincs részecskeszűrő, így egy hibalehetőséggel kevesebb. Ugyanakkor már modern CR-dízel, intercoolerrel, változó geometriás turbóval.

2019. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!