Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez megfelelő index relé lenne...

Ez megfelelő index relé lenne a robogómhoz?

Figyelt kérdés

Itt a link:

[link]


Hibajelenség:

Tegnap nem akart működni, kattogott, de nem ütemesen és morgott is. Ma reggel meg újra működött, most értem be vele. Gondoltam, hogy rendelek olcsón relét hozzá, mint hogy ha tönkremegy majd akkor kelljen index nélkül rohangálni érte.

Találtam a fenti eszközt, ez megfelel hozzá? Elektromosságban hobbi szinten jártas vagyok, de segíthetnétek a bekötésében is.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. febr. 11. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha pont ilyen van benne akkor te is kitudod cserélni. Nagyon nem kell bekötni , csak rádugni és kész.

De ha valamelyik égőd hibás vagy nem érintkezik akkor is össze vissza kattog , morog. Utána meg lett kontakt és nyilván azért működött.

2019. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért rendelek bele egy ilyet, de akkor megnézem a csatlakozásokat is.
2019. febr. 11. 14:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad volt, lecseréltem az irányjelző izzóit, megtakarítottam a foglalatot egy kis alkohollal és fülpiszkálóval és működik! :D Köszi mégegyszer!
2019. febr. 12. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!