Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kavicsfelverődés az ablakon,...

Kavicsfelverődés az ablakon, javítsam?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi kavicsfelverődéseket érdemes javítani? Vannak ilyen pici körömmel érezhető, de egy tűhegynyi felverődésekből az üvegen 2-3, èrdemes javítani vagy csak én vagyok tökéletességmániás? Valamint milyen árban vannak így több picit ha csináltatnék?

2019. febr. 12. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én anno még a Golf IV-men javíttattam, egy fél utángyártott szélvédő ára volt. Soha többet. Elreped csere és kész. Nem éri meg. Hacsak nem pont a szemed előtt van. De akkor megint csak nem éri meg javíttatni, mert akkor is észre fogod venni.
2019. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen egész pici, tűhegynyi nyomok, ami nincs berpadva, csak egy pötty van az üvegen, nekem is vannak. Vagy egy tucattal. Az elsőnél én is rohantam szélvédőshöz. Ott azt mondták, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, mert javítani, vagy a kagylós törést, vagy repedést tudnak. Ilyen pöttyöket nem. Vagy együtt élek vele, vagy komplett szélvédő csere. Amíg komolyabb gond nincs, az első verziónál maradok, tekintve hogy szenzoros, hővédő bevonatos a szélvédőm, aminek a cseréje hat számjegy alatt nem áll meg.
2019. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy kamion + kavicsbánya melletti rész okozta ezt a 3-4 apró szart, káromkodtam is miatta dehát szebb már nem lesz. Ha elvinném cseréltetni be is szerzi az erre szakosodott szervíz az üveget?
2019. febr. 12. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Másképp hogy cserélnének szélvédőt ha nem szereznék be.

AZ a dolguk hogy komplett mindent megcsinálnak.

2019. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anni a swiftem kapott egy kavicsot (kamion ráhajtott egy nagyobb ökölnyi mėretű kőre) me is zúzta. Felhívtam a szervízt. Naluk heti 2x van üvegszállítás. Másnapra ott volt a szėlvėdő. 1 napot állt naluk a kocsi (ha cserėlteted ezzel számolj!) amíg megszáradt a ragasztó. Szal mindent megcsinálnak. Beszerzik az üveget, beszerelik. Az astrámban is cserėltettem, igaz ott nem volt olyan durva a szitu. Munkadíj a swiftnėl 10 az astránál 15 volt. A swiftbe akkor 11 volt a szėlvėdő az astrába 35 ezer.
2019. febr. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A swiftbe akkor 11 volt a szėlvėdő az astrába 35 ezer."


Az igen! :O Jó olcsón megúsztad. # 2-es vagyok, fentebb szintén egy Astráról írtam. Nekem csak a gyári szélvédő kedvezménnyel lenne 148.000Ft. De Pilkongtonból sem lenne nagyságrendekkel olcsóbb.

[link]

2019. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Van olcsóbban is.

2019. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, persze nem gyári.
2019. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!