Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy fehér színű autón milyen...

Egy fehér színű autón milyen színű alufelni mutatna jól?

Figyelt kérdés
Ezüst vagy fekete? A fekete gondolom csak felületkezelt, a fekete rėteg lekophat?
2019. febr. 13. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem fekete volt, nagyon jól mutatott rajta (bár az autóm teteje is fekete volt). Fényezve volt a felnim, nem kopott le róla.
2019. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

nekem fehér és polír.

peremes felni a nyári,a küllők azok fehérek,a perem rész pedig natúr nem króm nem is tükör polír csak simán polírozott.

a téli az gyári ezüst szín.

a feketét én nem kedvelem mert alapból a gumi is fekete,a kerékjárat is sötét és a fekete felni nekem olyan hatású mintha a kocsinak kerek sem lenne,csak a kaszni a keréknél meg nagy feketeség.

illetve a felnik kinézetés sem mutatják meg annyira mint az ezüst vagy színre fújt társai.

persze van ahol fekete kell mert az illik hozzá de fehér karosszériához nekem nem adja.

2019. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezüst, vagy valami sötétebb szürke, de nem fekete. A fekete elveszik a kocsi alatt.


Nekem Rotor van fehér kocsin

2019. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hsz eket. Akkor valami sötétebb szürkėt vagy ezüstöt nėzek.
2019. febr. 13. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A fekete, de szép felnit kell választani, hogy messziről ne tűnjön vasfelninek. Nem kopik le róla semmi.
2019. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a gyári grafit szürke. Jól néz ki . A másik autón meg a sima szürke az is jó.


Felnifuggo.

2019. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!