Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok-e segíteni? Adott egy...

Zondorando kérdése:

Tudtok-e segíteni? Adott egy 2005 Saab 1.9 disel, a szerelő is vakarja a fejét.

Figyelt kérdés
A probléma a következő: A motor leáll sebességváltásnál mikor az alapjáratra visszaesett a fordulatszám, vagyis nem áll meg a a normál értéknél hanem megáll. Volt cserélve légtömeg mérő, generátor, map szenzor is új,de ott próbálkozunk egy gyárival újra. Az autó hibakód mentes. Ötletek?

2019. febr. 14. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Álló helyzetben is csinálja ezt?

Úgy próbáljátok meg, hátha akkor mutat valamit.

Egyébként miért kell váltáskor leesni a fordulatnak annyira hogy alapjárat közeli legyen?

2019. febr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kis benzinessel volt a gond, vákuumcsövek rosszalkodtak vagy 2 hetet szívott vele a szerelő, alapjárati motort is cserélt. Már ott tartottam, új autót veszek, de írt, hogy kész, a próbakörön pont :D (egy mk4 Fiestáról írtam ,nem egy bonyesz autó, tudtommal).
2019. febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!