Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dodge Viper jól tuningolhato...

Dodge Viper jól tuningolhato autó?

Figyelt kérdés

Dodge viper kedvenc sportautóm! szerelnék bele profi NOS nitrot,turbot,neon csöveket, csomagtartójába profi hangszorokat, uj fékek, állati felniket,,

Szerintetek még mit kellene bele raknom! ??

Nagyon ütös lenne nem fiuk lányok ??


2010. júl. 1. 15:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mit kéne rakni? Inkább mi kéne... Egy Dodge Viper?
2010. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Hány éves vagy 12?

V10 Viper motorra kompresszor kell nem turbó, neoncső meg max egy Swiftnek áll jól. Csomagtartóba minek hangszóró? ez nem rajkodósautó. A fékjei meg gyárilag is durvák, mondjuk én is megkoronáznám egy faja Brembo szettel. Felniket alakítanám, nem lecsrélném, NOS meg nem kell bele.. Az csak gyorsulási versenyre jó semmi másra.. Na jó níd for szpídbe is..

2010. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
volt szerencsém kipróbálni a tipust, és nem tudom, hogy ez mennyiben költői kérdés... 5500 ccm, egy nagyobb gázfröccs leszívja a bankkártyád, te meg magad... ha versenyre szeretnél ilyet, magyarországon nem tudod forgalomba helyeztetni a modok miatt... plusz ezek a modok nagyságrendileg egy új Viper árába kerülnek, és a havi fenntartásuk, ha használod is, nagyjából 6-9 ezer dollár... igen, per hó.
2010. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

5500 ccm?!


Ez hülyeség..

Egészen pontosan 7998 köbcenti

[link]

2010. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Brembora gondoltam én is! bocsánat nem turbó hanem kompresszor.
2010. júl. 1. 15:35
 6/14 A kérdező kommentje:
ja és nem 12 éves vagyok!
2010. júl. 1. 15:35
 7/14 anonim ***** válasza:

hanem?:D Neon, Nos, ezek elég nídforszpídes dolgok, pláne egy ilyen kocsira :D


ez olyan mintha vannék egy ferrarit és raknék rá teszkós dísztárcsát, meg világítósantennát :D

2010. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megártott a nídforszpíd. Amúgy meg elég szar autó a valóságban. A V10-es motor csak arra jó, hogy kezelhetetlenné tegye. Egy Ferrari, vagy egy Porsche ezerszer jobb nála, ráadásul utóbbi feleannyiba is kerül.
2010. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Annak az áráért már veszel 4-5 hayabusát, amik csuklóból otthagynak egy ilyen vipert.
2010. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Hát akkor elemezzünk kicsit:

"NOS nitrót"

Először is tudni kéne a mozaikszavak jelentését! A NOS azt jelenti, hogy Nitrous Oxide System, vagy Nitrogén Oxid rendszer, és a nitró a nitrogén rövidítése.

"Turbot"

Vaszki, 500 lóerő nem elég? Ráadásul ahogy írták is erre esetleg kompresszort tehetsz.

"Csomagtartójába profi hangszorókat"

A csomagtartóba szinte semmi sem pakolható annyira krva kicsi.

"uj fékek"

Szinték az, hogy a gyári nem elég jó? De ezt esetleg még meg értem. Viszont vagy új (mint itt kellene használnod), vagy ujj.

"állati felniket"

Felnivel semmire sem mész. Legfeljebb tönkreteszed a felfüggesztést.

"Szerintetek még mit kellene bele raknom"

Leginkább valami dinamitot, hogy szétszedje darabokra ezt a szärt.

2010. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!