Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti kölcsönadnátok a motorotoka...

Ti kölcsönadnátok a motorotokat családtagnak?

Figyelt kérdés
Sógorom elkérte a motoromat nyáron esedékes nyaraláshoz. Jó motorosnak tartom, de neki egy 400-as endurója van, nekem meg egy testes cruiserem. Mindkét gép máshogy viselkedik, jellegéből kifolyólag. Sógorom nem ült még ilyenem, ezért aggódok és irigynek sem akarok tűnni. Nem szeretném, hogy a motoron ülőknek bajuk essen, mikor a motor esetleg "büntet". Az is igaz, hogy a motorom is féltem, új kora óta nálam van. Ebből hogy lépjek ki elegánsan, hogy ne legyen sértődés?

#motor #kölcsön #motorkerékpár #családtag #kölcsön motor #kölcsön adni #kényes kérdés
2019. febr. 16. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb adom kölcsön a feleségem, mint a motoromat/autómat.
2019. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ebből nehéz lesz úriemberként kiszállni..


talán úgy, hogy "szervizben van, de még nincs alkatrész"..

a többit találd ki.


autót, motort nem adnék kölcsön.(motoros láncfűrészt, mptoros fűkaszát sem)

2019. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjen a sajátjával, én se adnám kölcsön. A sajátjával is ki tud menni a világból.
2019. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Testvérem se adnám oda pedig 20 éve vezet kiválóan.

Kocsit nőt nem adunk kölcsön.

2019. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Motort, nőt, fegyvert nem adunk kölcsön.
2019. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:
100%
én sem adnám,alapból mondjuk eszembe sem jutna ilyen hogy más drágább motorját elkérjem hosszabb távra,még ha robogó lenne vagy simson akkor oks,de több 100ezres vagy milliós motor nem.
2019. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet bérelni motort. Ott kifizeti a amortuzációt és a kockázatot hogy kinyírja (na jó meg hasznot is) Neked is kifizetné ezeket? Ha igen akkor béreljen inkább. Ha nem akkor miért nem???
2019. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!