Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Férfiak szoktak járni coupéval...

Férfiak szoktak járni coupéval vagy az csajos autó?

Figyelt kérdés

2019. febr. 16. 22:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A környékünkön, egy lakótelepi parkolóban mindig áll egy hyundai coupe. Múltkor láttam, hogy egy fiatal srácé.

Ami azt illeti férfiként, ha valami hozzám vágna egy Passat CC-t, szívesen járnék vele, nem érdekelne, hogy van akiben felmerül, hogy csajos autó-e. Ezzel azt hiszem a kérdésedet is megválaszoltam.

2019. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem teljes mértékben hülyeség ez a férfi-női autó megkülönböztetés.


Kezdjük ott, hogy már a kérdező által felsorolt autók sem csajos autók, több férfit látok ilyenben ülni mint nőt. Fordítva meg szinte több nőt látok X5 BMW-kben mint férfit.


Vagy több ismerősömnek van coupé, van akinek BMW. Az sem csajos autó.

2019. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Vagy ha már ismerősök. Sok ismerősömnek "nőies" kisautó van, Ford Fiesta, Fiat Punto, Fiat Seicento.


Ezek sem férfias autók egy Passat mellett. Még sincs bennük kisebbségi érzet ilyesmi miatt.

Nem mellesleg praktikus városi kisautók.

2019. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Vannak azért tipikus női vagy férfi autók csak nagyon ritkák :)


pl. amit belinkeltem 126-os Coupe mercit. A nyakamat teszem rá, hogy nő olyat sose venne!

2019. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
"Nem az számít, hogy milyen autóból szállsz ki, hanem az, hogy ki száll ki belőle" (Czibók Laci)
2019. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Celicából volt Turbo4wd, na az nem csajos.

Hyundai ból meg volt a Genesis coupe, az sem csajos.

2020. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én láttam már jó csajt Celica-t vezetni, biztos vannak olyanok, akik szeretik a kocsikat, és direkt nem csajos kisautót vesznek. Meg sok nő jár 2 tonnás Suv-kal, legtöbbször fiatal lányokat, meg 30-as anyukákat látok ilyenekben. Szerintem is hülyeség amúgy ez a női-férfi kocsi, láttam valami cikket, hogy egy csajnak van 2 Cadillac-je, na olyan 40-50 éves oldtimereket mondanék utolsónak, amiben el tudom képzelni a gyengébbik nem képviselőit:D Én a szedánokért vagyok oda, az én kocsim leginkább egy 50-es könyvelőhöz illik, kicsit lomhább, elegánsabb formatervű japán csoda.
2020. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#15-ös ez a csimbók laci olyan bölcs gyerek. Kérjék tőle autógrammot is szerintem.
2020. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szoktak, csak nem mindegy milyen kocsi. Például egy S-osztályú Mercedes kupé vagy kabrió férfias, sportos, de egy kis Fiat 500-as már aligha.
2020. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy W124 coupeval én is eljárkálnék! <3 Igen ahogy a többiek is mondják függ a típustól. De pl peugeot 206CC meg a hasonló szappantartók nem igazán kellenének, sőt egyáltalán nem, meg nem is illenek férfi emberhez.
2020. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!