Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért volt rossz a válaszom a...

Miért volt rossz a válaszom a modulzárón? (kreszvizsga)

Figyelt kérdés

[link]


A két kérdés még üti is egymást.. ha 5 méteren belül nem állhatok meg, akkor mi az hogy általában nem?!


2019. febr. 17. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a válasz mindkét kérdésre.
2019. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a jobb oldali válaszok az enyémek. Ezért nem értem mi az hogy általában nem.
2019. febr. 17. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tudok olyan esetről, amikor útkereszteződésben meg lehetne állni. De ne foglalkozz vele! Magold be a jónak tartott válaszokat, a vizsgához az a fontos.
2019. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Kresz vizsgán nem a kreszt kell tudni hanem jó sok feladatot kell kitölteni és tudni fogod hogy mit akar a program.
2019. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Az úttorkolat is útkereszteződés, ahol meg szabad állni, kivéve, ha mégsem:-)

A KRESZ tanulás lényege meg nem a tesztsorokon totózás, a cél az kellene, hogy legyen, megérteni, mi-miért van, és akkor tudod a szabályokat a gyakorlatban alkalmazni.

A KRESZ vizsga elég komolytalan felmérő, a 10 hiba lehetőség rengeteg, ellenben a forgalmi vizsgán egyetlen szabálysértésért megbuktathatnak, ott nem teszt kérdések vannak, nincs egy perces gondolkodási idő, egyszerűen csak tudni kell, hogy mi a szabályos.

A jobbra, balra, álljon meg, parkoljon le, forduljon neg utasításokat a szabályokat betartva kell végre hajtani, esetenként több száz méteres szakaszon az szabálytalan, a tanulónak tudni kell a megfelelő helyet kiválasztani.

Ekkor jöhetnek elő olyan apróságok, hogy az általában tilos között mi lehet a kivétel, vagy miért is tilos, holott általában szabad...

2019. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#14.36 Az úttorkolatra én is gondoltam, de ott tudomásom szerint megállhatok, ha nem akadályozom a ki- és befordulókat. Mi az, hogy általában? Ez így béna. Meg amúgy is, ha úttorkolat, akkor írják azt!
2019. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért általában, mert az úttorkolat is útkereszteződés, ahol nincs tiltva a megállás, várakozás (a T csúcsánál).
2019. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké, te rájöttél. De 10-ből 9-en nem fognak ezen szarozni, hanem bevágják az "általában nem " választ, és nm foglalkoznak azzal, hol lehet megállni, és hol nem.
2019. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!