Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú és (azon...

DAO kérdése:

Milyen márkájú és (azon belül) milyen típusú gumit vegyek nyárra?

Figyelt kérdés

185/60 R14-es méretű gumit szeretnék venni nyárra. Milyet vegyek (márka/típus)?

Amiket eddig néztem:

-Kumho ES31 Ecowing

-Falken ZE914

-Toyo CF2 Proxes


Ezekről milyen vélemény van? Van valakinek az alábbi gumik közül valamelyik? Mi a véleménye?


Előre is köszönöm a válaszokat!!! :)


2019. febr. 17. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
hankókót
2019. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hankook Ventus Prime3
2019. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 185/70 R14-est vettem , Taurust és jó.
2019. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
0%

Ezekből egyiket sem venném. Hasonló árban Uniroyal Rainsport3 vagy Vredestein Sportrac5 kapható.


Hogy kinek milyen gumija van és mi a véleménye az semmit nem jelent. Olyanok is vannak az oldalon akik szerint nincs különbség a téli és a nyárigumik között, honnam tudod hogy ki fog neked válaszolni?


Ha rengeteget mész, akkor lehet valami sporlósabb mint a Falken, de évi 20e km alatt teljesen felesleges, vegyél olyat ami jobban tapad. Hiába spórolsz a mintával ha kirepedezik/megkeményedik és újat kell venni.

2019. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár évről évre balhé van belőle, hogy az ADAC teszteket befolyásolják, de ha olvasgatsz ilyeneket és a TOP10-ből választasz, akkor nagyon nem lőhetsz mellé.
2019. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!