Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Ez milyen márkájú és típusú autó lehet? Én Hondára tippelek, a típust nem tudom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: típus, Honda

dec. 7. 01:27  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

[link]

# 1/4Időpont dec. 7. 01:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A domainból a ..eu előtt az egyik pontot ki kell venni.

# 2/4Időpont dec. 7. 01:30 Privát üzenet

Amerikai 6-os Accord coupé:

[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont dec. 7. 02:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi

# 4/4Időpont dec. 7. 02:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem régen vettem keresztapámtól egy 97-es Citroen Xsara (nem Picasso) 1.4-s benzines szgk-t. Hogyan cseréljek benne fagyállót?
Félek az autó eladástól?
Szerintetek melyik autót válasszam?
Budapesten merre találok használtautókat?
Mi lehet a baj lenne egy opel vectra b 2. 0 dízel autó inditom nem indul ha behúzzák egyből indul utánna akárhányszor inditom indul 3-4 órát áll nem indul üzemanyag problémára...
Négy ütemű központi befecskendezésű autó kipufogólyából csöpög a benzin. Nem kondenzvíz biztos, hogy benzin. Mitől lehet? Én lambda szondára tippelek de elég húzós, úgyhogy...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!