Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50cc yamaha jog gázadásra...

Vk2019 kérdése:

50cc yamaha jog gázadásra fullad. Felpörög teljesen lefullad, utaná már kis fordulaton is ugyanezt csinálja. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kövekezők lettek cserélve:

- új karburátor

- új membránszelep

- főtengelycsapágy/főtengelyszimeringek

- újra lett gyűrűzve (nincs hézag)

- görgőcsere, szíjcsere (ugyanolyan szíj és görgő mint ami benne volt)

- új gyertya (ki van égve, szikra biztos hogy van)

- levegő benzin - arány állítva lett sehogy sem jó


Köszönöm a konstruktív hozzászólásokat előre is.



2019. febr. 18. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul van beállítva a levegő benzin arány
2019. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az az érdekes, hogy a probléma kb 2 hónap alatt fokozatosan alakult ki. Mikor már szinte egyáltalán nem ment, akkor kipucoltuk a karburátort (a régit), és nem állítottunk rajta semmit, minden maradt az eredeti állapotban és úgy sem volt jó. után vettem újat, és marad minden a régi.
2019. febr. 18. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Karbikhoz nem értek annyira, de emlékszem nagyapám ahogy változott az idő (tavaszról nyár pl) mindig állítgatta a karburátort
2019. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DJW4RP3D válasza:
Neked a kipufogód van eldugulva de csunyán. Az enyém ugyan ezt csinalta elvittem szerelőhöz és kitakaritotta megtáltosodott. Mindjuk nekem csak úgy lehetett,hogy szét kellet vágni utánna meg összeheggeszteni.
2019. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nortom válasza:

Helló!

Sikerült rájönnöd a problémára? Sajnok nekem is ugyan ez a gondom egy éve vettem egy piaggio nrg mc3 at és ahogy leirtad a jelenségeket, ugyan ugy nekem is ez a problémám. Mindent csináltam már vele, szerelőnél is volt már, de senki nem tudja megcsinálni :( Egy éve azt látom, hogy akinek lenézett Kinai robogója van, az vigan robogózgat én meg csak a patka szélén ülök és próbálom javitgatni, attól félek ez az év is igy fog elmenni.(A sok lenézett Kinai, többet ér mint ez az ócskaság)

2019. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!