Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem dudálok kockázatos...

Ha nem dudálok kockázatos közlekedési szituációkba akkor esetleges balesetnél rám verhetik, hogy nem tettem meg mindent a baleset elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés

3 éve vezetek, naponta eddig gond nélkül, de utóbbi időbe elszaporodtak az olyan helyzetek, hogy rám húzzák a kormányt, nem adja meg az előnyt.


Nem szeretek dudálni , eddig nem is dudáltam, attól félek , hogy valakit megijesztek vagy valaki nem szereti ha rá dudálnak : pl. kigyúrt bűnöző majmok és az megver megrongálja az autóm.


De balesetnél számít, hogy dudált e a vétlen vagy nem, ügye?


2019. febr. 18. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenről még nem hallottam, hogy számított volna a mérlegelésnél. Dudálni akkor szoktam hogy vegye észre magát a másik (20al megy előttem, nem indul a pirosnál, szabálytalanul akar kikanyarodni stb)
2019. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én pedig az általad leírtakat provokálásnak veszem ha pl. 20-al megy előttem, előzést szeretne majd gyorsít, vagy figyel és rám húzza a kormányt, ilyen helyzetekbe lemaradok, lehet túl sok autós videót láttam, itt egy ilyen : ( [link]
2019. febr. 18. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére szerintem ez ritka. Meg ilyen brake checkelő idióta se nagyon van amit angol meg amerikai videókban látni. Én pl sosem láttam, pedig van lábamban bőven km + utasként.
2019. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja "rád verni" azért mert nem dudálsz. A dudálással az esetek 99%-ban nem vagy előrébb.
2019. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!