Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket mennyire zavarna, ha...

Titeket mennyire zavarna, ha távolabbra vezettek, az utasotok folyton meg akar állni enni, inni, wcre, közben magyaráz a vezetésről?

Figyelt kérdés

Barátommal menni valahova nagyon rossz. 1 órás utat nrm bír ki, hogy ne álljunk meg valamiért. Ha nagyobb távra megyünk, akkor óránként szinte meg akar állni valami ürüggyel. De nem pár percre, hanem több. Nem hoz kaját, de igazából sört akar inni, cigizni, aztán folyton WC miatt kell megállni. 3 órás út is kitolódik 4-5 órára miatta.

Lesz egy hosszú utam majd, 4 és fél óra. Direkt nrm szólok neki, mert aznap jövök is vissza és nem szeretném elhúzni az időt azzal, hogy mindig meg kell állni. Folyton okoskodik, mit hogyan, merre. Nincs jogosítványa. Inkább megyek egyedül a saját tempóban, mert ő idegesít. Hazafelé úton már elegem van sokszor nagyon belőle. Tegnap is odafelé ivott aztán hazafelé a WC miatt kellett 2 benzinkutat keresni és ott is ivott természetesen és cigi mellé. Nem bírja ki. Engem nagyon zavar.


2019. febr. 19. 06:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

"közben magyaráz a vezetésről"

Kibírni a legközelebbi lakott településig.

Ot félreállni, ajtót kinyitni, kezébe 2oooFt-os és megmondani: innen tömegközlekedéssel jutsz haza!

2019. febr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Neki szerintem tökéletes az átszállásos buszozás. Ott van idő ilyenre. Én idegrendszeremnek nincs.
2019. febr. 19. 06:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyászati segédeszköz boltba vegyél kacsát, vagy katéter csövet és zacskók, tegyék el kettö sört meg cigit. Mondd neki , indulás előtt ezeket kedve szerint alkalmazza út közbe, a kocsi egyszer áll meg. Ja és egy kreszkönyv, azt is adj neki. :)
2019. febr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek ilyen "baratok"
2019. febr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, amikor én utasokat viszek, lehetőség szerint mindig ők alkalmazkodnak hozzám, és nem fordítva (természetesen kivételek lehetnek észszerű okok miatt, de egy sör, cigi nem az). Erre te szoktattad rá.
2019. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj meg neki de ezt előre mondd meg neki.
2019. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5 percig tűrném, hogy valaki beleszóljon a vezetésbe, főleg, ha se jogsi, se tudás, csak duma. Utána, nem érdekel hol vagyunk, kiszáll. A továbbiakat oldja meg.
2019. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

3 embert nem bírok:

- Piások

- Bagósok

- Pofázósok


Ha ez benne mind megvan, nincs az az Isten, hogy az autómba üljön.

2019. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sok évig telekocsiztam sofőrként, 200km-es/2 órás utakon.


Sajnos volt olyan utasom, akinek higiéniája kivetni való volt, de több mint 3-400 főből kettőre emlékszem csupán.

Olyan többször előfordult, hogy beszállás előtt tolta el valaki a csikket, pedig nemdohányzóként volt az út hirdetve.


Az említett 3-400 utasból összesen egy volt, aki miatt meg kellett állni wc-re. Ez bőven a normális arány.

Volt összesen egy okoskodós is. Egy ideig hagytam, had mondja, gondolom fiatal kinézetem és korom miatt nem felételezte, hogy a 10 éve van jogsim és bőven 100.000 km felett vagyok (ami magyar átlag alatti egyébként). Majd megadtam ezeket az adatokat és elhallgatott az út további részén.


Ha akár egy fő lett volna, aki miatt sörözni/cigizni kell megállni azt otthagyom. De ilyen nem volt szerencsére. Ezeket a szabályokat előre le kell fektetni és akkor nincs félreértés.

2019. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Aki hagyja magát annak lehet :)

3 órás út 1 megállással (kivéve,ha én többször akarok megállni) és ennyi

Ha nekem valaki okoskodni kezd én biza félre állok az első megfelelő helyen és közlöm vele,hogy most szálljon ki (anyukám se mukkan meg).

Nem a szekér viszi a lovat....

2019. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!