Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet baja az autómnak, ha...

Lehet baja az autómnak, ha huzamosabb ideig padkán, "ferdén" parkol?

Figyelt kérdés
Gondolok itt napokra, hetekre.

2019. febr. 19. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2019. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyszer kb. 3 hónapra letettem az autót így az út szélén (nyár volt, a 40 fok lehet számít), 2 dolog fogadott utána:

- a "lenti" gumi valahogy odakötött az aszfalthoz és iszonyú gázzal/kuplungégetéssel tudtam megindítani (de megindult)

- valamitől baromi büdös lett benn, lehet h. valahol benn maradt valami szemét - nem találtam meg


2-3 napig utána lehetett érezni az autó mozgásán hogy a valami nem az igazi (gondolom a felfüggesztés "beállt" egy kicsit) de aztán kimozogta magát és jó lett. A guminak se lett baja, legalábbis nem éreztem utána, hogy ütni kezdett volna vagy ilyesmi. Pár napig lehúzott ablakkal mentem és a szag is kiszellőzött.


Kéziféket ne húzd be, inkább tedd sebességbe v. támaszd ki a kerekeket ha szükséges, a fék össze tud rohadni a sok állásban.

2019. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2019. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2019. febr. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!