Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki 5 napon belül megkapja az első jogosítványát?

Figyelt kérdés

Ma voltam bent az okmányirodában reggel. A nyilvantarto.hu oldalon délben még azt írták (kíváncsi voltam hogyan működik), hogy a feldolgozás folyamatban van. Most 5 perce néztem, már az van ott, hogy a kiállítás folyamatban van.

Esélyes, hogy péntekig megkapom?


2019. febr. 19. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Onnantól kezdve, hogy beíratkozol valamilyen gépjármű- vezetői tanfolyamra, az öt nap illuzórikusnak tűnik!
2019. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számít az a pár nap ide vagy oda?
2019. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából számít, igen.
2019. febr. 19. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Eddig még tudtad oldani a dolgaidat máshogy, de most nem tudsz várni pár napot? Csak nem szombaton a diszkó előtt akarsz rajolni fater kocsijával?

De a kérdésre válaszolva, inkább csak a jövő hétre számíts rá.

2019. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy pénteken megkapd. De ne bízd el magad, lehet hogy hétfőn kapod csak meg.
2019. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na legalább nem a megszokott megfogalmazása a " Mikor kapom meg a jogsim " kérdésnek.
2019. febr. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4: nem szeretnék rajolni apuci kocsijával, mivel csak anya van, akinek jó lenne nem taxit/betegszállítót hívni a kórházi bejutáshoz, hanem én magam be tudnám vinni. Ha hétfőn még fogadtak volna az utolsó egy órában amikor a Kormányablak nyitva volt, akkor ma simán megkapom, mert ma reggel 8-kor azt írta a nyilvántartó, hogy elkészült és ma kiküldik az okmányirodába.

Az utolsó mondatod elég lett volna, de köszi így is.

Neked is szép napot! :)


És köszönöm a többi választ is!

2019. febr. 22. 10:12
 8/8 anonim ***** válasza:

És min valtoztatott hogy itt mit írtunk?


Ha leírjuk 100-an, hogy 5 percen belül megkapod, akkor sem fogod 5 percen belül megkapni ha épp csak másnap viszi a postás.

2019. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!