Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat 500x első autónak?...

Fiat 500x első autónak? Milyen kisebb SUV-ok vannak még? (lánynak)

Figyelt kérdés
Leginkább városban fogok közlekedni vele, de 2-3 hetente mennék vele nagyobb távot is (120 km, autópályán). 6 milliónál többet nem szánnak rá.
2019. febr. 18. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Friss jogsival max 500-600ezerig nézelődnék ha lecsukod nem fáj anyira. Rutin után drágábbat.
2019. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Ford Ecosport tettszik nagyon.
2019. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 éve vezetek napi szinten, nyáron elvezettem a Horvátországba és Olaszországba is, valamint volt 4 hónap, amikor 2 hetente tettem meg a Bécs-Budapest távot. Nem mondanám magam friss jogsisnak, de még saját autóm nem volt. Eddig anyukám előző autója volt nálam. :)
2019. febr. 18. 13:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem az ilyen kérdéseket. Ha most neked azt mondanák hogy vegyél valamilyen autót akkor olyat veszel?

Autót mindíg magának vesz az ember, nem a szomszédnak hogy annak tetszen.

Ha a FIAT tetszik és meg van rá a pénz akkor vegyed meg.

2019. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szélesíteném a látókörömet inkább. Nem vagyok autó-fan, nem ismerek minden típust/márkát. 2 héttel ezelőttig azt sem tudtam, hogy ez a kocsi létezik, teljesen véletlenül láttam meg a Fiat oldalán. Sosem szoktam nézegetni vezetés közben a többi autót, nem tudom hogy milyenek vannak. Ezért érdekelne az, hogy van-e hasonló, mint a fent említett. Mert lehet van, ráadásul sokkal jobb, vagy hasonló, csak kedvezőbb áron, stb.
2019. febr. 18. 14:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, talán kicsit "csajosabb" kisméretű SUV-ok:

Renault Captur, Kia Stonic-Hyundai Kona, Peugeot 2008, Opel Mokka X, Seat Arona.

Ezek mind beleférnek a keretedbe, a Hyundai-Kia páros elég vagányul néz ki.

2019. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyik márkánál van hasonló kategória:


Mazda CX3

Toyota CH-R

Ford Ecosport

Hyundai Kona

Kia Niro

Renault Captur

Peugeot 2008

Suzuki S-Cross

Dacia Duster

stb.

2019. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sorry azt hittem friss a jogsi.
2019. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

Városba aztán minek kis méretű SUV?


Tényleg érdekel. Oké, hogy felülünk a mainstream hülyeség vonatára, de ebben az esetben mi az indok?

2019. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jobban szeretem a nagy(obb) autókat, biztonságosabbnak érzem őket. Ráadásul mint írtam, havonta 1-szer/2-szer hazajárok, egy 70-80 lóerős autóval nem szívesen mennék autópályára.
2019. febr. 18. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!