Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok?

Milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Autóvásárlás előtt állok. Ez lenne az első életemben és bár tudom, a legtöbben ilyenkor használt autóban gondolkodnak de én új kocsit szeretnék szalonból. (Buszsofőr vagyok így vezetek épp elég műszaki hibás kacatot nem kell otthonra is egy)


Szóval abban kérném a segítségeteket, hogy milyen autót ajánlanátok az alábbi igényekre.


Mindenképp benzines


1.5 ccm-nél nem kisebb de 1.8-nál több felesleges lenne a telep kb 4.5 km-re van szóval egész hónapban megyek kb 110 kmt így nem egy rakéta kell alám


Szeretném ha lenne benne tolatókamera és gps plusz ülésfűtés legalább előre nekem plusz automatikusan behajló külső tükrök


Plusz az átlagos extrák. Nem egy csilli-villi darab kell, de azért nem az alap 4 kerék 1 kormányt akarom. Nagyjából 5-6 millió között jó lenne megúszni. Természetesen hitelre lenne.


Előre is köszi a segítséget.



2019. febr. 19. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon a 4 kmen még langyos se lesz az ülés, évi 1500km-re biztos, hogy hitelből akarsz venni egy 6 milliós autót?
2019. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked a legegyszerűbb, legkisebb motoros autó kell (igazából). Pl Suzuki Celerio
2019. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Leginkább azért szeretnénk így megoldani, mert a szüleim régi kocsiját akkor használhatnám főképp, hogy ne az új amortizálódjon, ami egy amolyan heti bevásárlásra/évi 2 oda-vissza 600 km-es útra lenne. Csak épp ezért, mivel vigyáznánk rá nem lenne akkora érték esése öreg korára így új autóban gondolkodunk én meg addig használhatnám a régit.
2019. febr. 19. 17:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Toyota Yaris Hybrid, Aygo ha kicsi vagy, Auris Hybrid, vagy 1.8


Opel Corsa, Astra.


Volkswagen Polo, up


Ford Fiesta, Focus Hatchback


Honda Civic


Nézd meg az efféle kocsikat, és amelyik legjobban bejön ,azt vedd meg

2019. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Opel Ampera vagy Toyota Prius Plug-in , bár én Nissan Leaf-et vennék, bár a Prius egy jó cucc, lehet inkább Priust vennék, jaja. :)
2019. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Yaris és Auris duót már énis néztem, de eléggé túl vannak árazva. Prius meg kb 10 millió annyim nincs rá. A VW-n a Fordon és a Nissanon már énis elgondolkoztam.
2019. febr. 19. 17:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad 5 milliód. Én meg adtam kb annyiért kocsikat.


Nekem volt Yarisom, Hybrid, tavalyi, igen jó kis városi kocsi.

2019. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5 millióig*
2019. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Te igazából egy Honda civicet vagy egy Mazda 3ast akarsz.

A Mazda esetében egy alvazvedelem vásárlás után kell de hidd el mindkét autó maximális elégedettséget fog adni.

Udv egy Honda accord és egy Mazda 6 tulaj :) mindegyiket újonnan vettem az accord 11 éves még nem hibásodott meg. A Mazda csak 4 éves logikus hogy semmi baja 4 év alatt.


Ez kell neked csak még nem tudsz róla.

2019. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2019. febr. 19. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!