Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Saxo 1,4 VTS motorja?

Benedit kérdése:

Citroen Saxo 1,4 VTS motorja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Autó vásárlás előtt állok, ezzel a típussal nem gyakran találkozni, és a neten sem nagyon találtam róla semmit. Tegnap felnyittattuk az autó motorháztetejét a kis 1,4-es VTS Saxonak, és egy Peugeot emblémás motor fogadott. Nagyon ledöbbentem, és meg is kérdeztem, hogy motorcserés volt az autó? Erre az eladó közölte, hogy nem, ez a gyári motorja az autónak. Ez létezik? Valaki képben van ezzel kapcsolatosan? Ha van valaki, aki képben van ezzel kapcsolatosan, kérem, hogy világosítson fel, köszönöm előre is! :)



#motor #Peugeot #Saxo #Citroën #4 VTS #Citroen Saxo 1
2019. febr. 21. 14:05
 1/8 anonim válasza:
Azért lehetséges az hogy Peugeot emblémát találtál a kocsiban, mert a Citroen Saxo és a Peugeot 106 közös fejlesztése a két gyárnak (PSA konszern)
2019. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Skodában, Seatban, meg a Skoda, illetve Seat jel alatt VW jel van a motor burkolaton, ugyanúgy egy konszern azonos motor, mint PSA-nál (Peugeot, Citroen és mostmár Opel is).
2019. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez rendben is van, de a Citroen Peugeot motort tenne az autóba? Néztem az M3 autóparknak régebbi videóit, ahol az eladni kívánt autót bemutatja egy videó keretein belül, felnyitja ugyan ennek a típusnak a motorháztetejét, és a Citroen logó mosolyog ránk, nem Peugeot.. Meg vagyok most ezzel nagyon lőve..
2019. febr. 21. 14:30
 4/8 anonim válasza:
Nem nagy cucc motorburkolat kérdése az egész. Attól még hogy azon a műanyagdarabon Peugeot embléma van, nem lesz semmi.
2019. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fordom van és a motorburkolat volvo.

😄😄😄

De csak azért mert méret volt es ingyen kaptam.

Ennyi

2019. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:

A szomszéd bácsika Trabantjának a szélvédőjén -anno- volt egy TURBÓ felirat.

És......? ;)

2019. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
PSA konszern. A Saxo és a 106 ugyanaz az autó. Motor, futómű, váltó...minden. A feliratot nem tudom, de simán lehetséges. Meg kell nézni, nem volt-e motorcserés a kocsi. Szerintem nem variáltak a motorral, azt tették bele, ami jött.
2019. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy csak motorburkolatot cseréltek rajta valamiért és csak Peugeot volt kéznél, de ha motort is cseréltek, ebben az esetben az is típus azonosnak számít, mert ugyanaz az blokk.
2019. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!