Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten a belvárosban...

Budapesten a belvárosban mennyire nehéz autóval közlekedni egy olyannak akinek nincs sok vezetési tapasztalata és eddig csak egy vidéki kisvárosban közlekedett?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire. Lépésben tudsz úgyis csak haladni, szóval semmi izgalom nem fog érni. :-)
2019. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg a szűk utcák okozhatnak nehézséget. Lehetőleg ne a reggeli/esti csúcs idején menj, mert akkor ha nem indulsz pöccre, amikor éppen lehetne menni, a fejedet is ledudálják, aztán ijedtedben esetleg valami bajt csinálsz. Hétvégén jobb, akkor mindenki nyugodtabb.
2019. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Baromi nehéz. A legmélyebb víz amibe kishazánkban ugorhatsz. Kivéve éjszaka. Akkor már egész jól el lehet közlekedni.
2019. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Először fura volt és sokat idegeskedtem amikor Pesten kellett vezetni. De elég hamar megszoktam.
2019. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit értesz "budapest belváros" alatt, de a pesti oldal abszolút egyértelmű, a kereszteződés vagy lámpás, vagy táblás, vagy jó láthatóan jobbkezes.

A budai oldalon már van 1-2 furcsább kereszteződés meg meredek utca, de oda a pestiek se merészkednek :)


Abban is igaza van az előttem szólónak, hogy általában lépésben töszmörög a forgalom.

Ha a "közlekedés"-be a parkolást is beleérted, akkor igen, abban már érhetnek kihívások, hacsak nem választod a könnyebbik utat és kicsengetsz pár százast egy parkolóházért (az van gyakorlatilag mindenhol).

2019. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már annyira lassú a forgalom, hogy semennyire sem nehéz. Használd a waze-t, és semmi gond nem lesz. Néhány bunkóra készülj fel lelkileg.
2019. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!