Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ajánlani kisautót...

Tudnátok ajánlani kisautót városban használósat leginkább?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami jóval 600ezer ft alatt van mint pl.:

Fiat punto

Renault Twingo

Toyota yaris


Lényeg kis fogyasztás,alkatrészek megfizethető áron legyenek.


2019. febr. 22. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább opel corsát vennék városba.
2019. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is opel corsa. Hogyha alkatrész kell azt kavicsokért megkapod, kicsi könnyű vele parkolni jó a fogyasztása. Nem mai darabok,de jó választás.
2019. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Matiz a legjobb városba,első szériás.

Corsa elektromosan egy hulladék,és még kis fogyasztásról sem beszélhetünk,ahogy azt "szakértő úr"írta olajat is kajálja nem csak a benzint

2019. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 16v eszi csak az olajat... aki meg olyat vesz annak annyi esze is van!
2019. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Autóról van szó, a Matiz csak autó pótló.

Még a suzuki is sokkal jobb nála.

2019. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csodálom, hogy még senki nem ajánlotta:

Swift. Nagyon szerettem, mert jó a fogyasztása, olcsó a fenntartása, strapabíró, de ha valami kell hozzá, fillérekből megvan.

Nagyon költséghatékony és megbízható autó.

2019. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Matiz városban használva az egyik legjobb kisautó. Fillérekből fenntartható, kicsi, pörgős és egy motorkerékpár helyére is beparkolható. Természetesen vannak hibái, de egy jól helyrerakott gép sok évig tud még szolgálni, igen alacsony költségvetés mellett.
2019. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Matiz az autók szégyene. 1 hónapig használtam egy kölcsön Matizt, mert az autómat össze törte valami eszelős. Első tulajos, karbantartott autó volt. A váltó botrányos, a motor mint egy kávédaráló. Alig vártam, hogy vissza adjam, én pénzt nem adnék érte. Használtam egy ideig régi swiftet is, érdekes az sokkal jobb autónak tűnt a Matizhoz képest. Ha olcsón akarnék autózni én tuti azt vennék.
2019. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!