Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsit ajánlanátok?...

Melyik kocsit ajánlanátok? Audi A6 C7 vagy Volkswagen Passat B8?

Figyelt kérdés

2019. febr. 23. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az ár nem fontos, szerintem az Audit vedd (kétszer annyiba kerül mint a Passat)

Picit mindennel minőségibb alapanyagokkal lett felszerelve, mint a Folcvi.

Mondom ezt úgy, hogy nekem volt már Passatom, nagyon jó volt meg minden, de nem prémium

Természetesen, hogy az anyacsoportja az Audinak is a VW.


Mindkettő jó autópályára, de az A6 3 literes motorja például német sebességeknél kicsit kevesebbet eszik, alacsonyabb fordulaton bírja

De ez csak 150 felett vehető észre.


Magyarországra kissé fölösleges a 3literes motor.

Bőven megteszi a Passat is.


Tehát azt vedd, amelyik neked jobban tetszik, ha az ár nem fontos.

2019. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csakis Audi
2019. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem A6 C7 van 3.0 TDI-vel és nagyon-nagyon szeretem, semmiért sem adnám oda. De, a Passat B8 is jó gép a 2.0 CRTDI-vel, a világból kimegy pár liter gázolajjal. A kérdés, hogy melyik motorral kell. Mert 2.0 TDI-vel nem illik A6-ot venni, akkor inkább vegyél egy jól felszerelt Passatot, és még a fenntartása is olcsóbb, egy picit. De ha jól jön a plusz erő, akkor 3.0 TDI, és Audi. Az Audinak az is előnye, hogy ehhez Tiptronic jár, nem DSG, mint a Passathoz, amiben én személy szerint nem bízok. Ha kéziváltó kell, akkor szintén Passat, mert A6 C7-ből már alig találsz kéziváltósat, azok is mind fapadosak.
2019. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Audi sokkal jobb érzetet ad, mint egy Passat. Nekem a Passat mindig is tucat autó marad (lehet lepontozni)
2019. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!