Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bunkóság elkérni a benzin árát?

Bunkóság elkérni a benzin árát?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Közfoglalkoztatottként dolgozok nettó 50-ért kb. Minden hónap elején fizukor teletankolom az autót (mielőtt valaki megszólna, 94-es opel corsa b-ről van szó) és kocsival járok dolgozni. Szüleim volt autója, ők vettek másikat, ezt nekem adták. Apám készpénznek veszi hogy minden hétvégén vele megy a boltba. Most is itthon voltam szabin 3 napig és azzal járt boltba. De nekik is van autójuk. Mikor az övék volt az opel napi 1000-ért tankolt bele... Most az jutott eszembe, hogy használja, de akkor adja oda a napi ezrest érte mert nem vízzel megy az autó.


Párom van, ha vele akarok találkozni, az autó teszi lehetővé, de elég gáz lenne ha azért nem tudnék vele találkozni, mert apám elfurikázott annyi benzint amennyi kellett volna nekem.


2019. febr. 24. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Az 50-ből mennyit adsz a rezsibe?
2019. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem bunkóság. Beszélj apáddal és mond el neki ezt amit leírtál! Használja nyugodtan az autót, de szeretnéd ha amíg ilyen keveset keresel, addig a költségekhez is hozzájárulna, mert neked így nem fér bele. Lehet hogy ő nem is gondolt erre, mert nem tudja mennyit keresel.


Nem tartozik szorosan a témához, de én nettó 167e-t keresek havonta. Többször a fejemhez vágták már itt az oldalon, hogy hazudok és zsebbe feketén kapok még pénzt, mert kizárt hogy ennyiből valaki egy autót fenn tudjon tartani. Ezek szerint van rá példa, hogy még sokkal kevesebből is megoldható. :)

2019. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ne tankolj bele, ha üres vagy tesz bele vagy nem használja.
2019. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Hát...hogy bunkóság-e azt nem tudom, de az biztos, hogy ha elszámolnátok egymással minden kiadást, erősen mínuszos lennél.

Én átgondolnám azt az ezrest

2019. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Tuti hogy ok etetnek, meg segítenek mivel 5 ből ételre es autóra tuti hogy nem jon össze....

Tehát igen, bunkóság

2019. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Inkább vesd oda neki félvállról, hogy ha már elviszed, beállhatnál vele a mosóba.

Haszna is lenne, meg tán meg is értené.

2019. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Tőle kaptad az autót, tehát szerintem ennyi belefér. Meg amúgy is milyen messze van az a bolt, hogy alkalmanként 1000 forint üzemanyag kell rá? Szerintem inkább keress normális munkahelyet, ne a szüleiden kérd számon azt az kis pénzt, ha már eltartanak plusz autót is adtak.
2019. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Ciki elkérni, a kocsit is ők adták, gondolom el is tartanak, mert 50 ezer Ft - os fizuból már felkopott volna az állad.Ugyanakkor téged is megértelek. Én azt csinálnám, hogy szinte mindig üres lenne a tank az autóban. Fater el akarja vinni, mondanám neki, hogy bocsi de üres a tank, csak annyi van benne, hogy a melóba és vissza elég és nincs zseton tankolni.
2019. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Húha, azért örülök ilyenkor a családomnak, hogy nem ilyenben élek, ahol egy liter benzinen megy a vita...
2019. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyet értek azokkal akik azt mondják hagy a f@xba...

Viszont apádat sem értem. Vagyos ha igen akkor ezt hívjuk fillérb@xásnak.

Minek a másik ha úgyis régivel jár??

A szomszédé jobb volt???

2019. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!