Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bunkóság elkérni a benzin árát?

Bunkóság elkérni a benzin árát?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Közfoglalkoztatottként dolgozok nettó 50-ért kb. Minden hónap elején fizukor teletankolom az autót (mielőtt valaki megszólna, 94-es opel corsa b-ről van szó) és kocsival járok dolgozni. Szüleim volt autója, ők vettek másikat, ezt nekem adták. Apám készpénznek veszi hogy minden hétvégén vele megy a boltba. Most is itthon voltam szabin 3 napig és azzal járt boltba. De nekik is van autójuk. Mikor az övék volt az opel napi 1000-ért tankolt bele... Most az jutott eszembe, hogy használja, de akkor adja oda a napi ezrest érte mert nem vízzel megy az autó.


Párom van, ha vele akarok találkozni, az autó teszi lehetővé, de elég gáz lenne ha azért nem tudnék vele találkozni, mert apám elfurikázott annyi benzint amennyi kellett volna nekem.


2019. febr. 24. 08:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az apád odaadnam az 1000forintot, majd kozolnem hogy 3 napod van elköltözni és akkor majd az új helyen senki nem fogja elkerni az autodat tehet gazdagabb leszel
2019. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
csak autóval tudsz találkozni a barátnőddel? mért hol lakik? a mátrában ahol nincsenek utak se busz?
2019. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mivel kaptad az autót, (gondolom át sincs iratva, azaz csak használod) bunkóság lenne. Állj úgy hozzá. hogy igy fizeted ki.

Te is elkérheted faterod kocsiját néha, hogy azzal menj a barátnődért.

2019. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szomorú ha egy CSaládon belül ilyenekről kell beszélni.Két leányom van, mindkettő családos, mindkettő külön él, nem vagyok nagy vagyonnal rendelkező de szégyellném magamat és Ők viszont ha bármelyikünk benzinpénzt kérne a másiktól. Képzeld el: ez ugyan olyan mintha eljönnek hozzánk vendégségbe és távozáskor elkérnénk a kajapénzt, vagy a pici unokánk fokozott melegigénye miatt a fűtés számlát is átnyújtanánk!!!???
2019. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!