Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megbízható autósze...

Szerintetek megbízható autószerelő ez ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Jelenleg nála van ugyan az autóm, és eső után köpönyeg a helyzet de feltettem a x városban hallottamra a facebookon hogy mi a tapasztalat az embereknek akik vitték hozzá az autójukat... És már egyből telefonált hogy miért tettem fel?

Nyilván ha olyan pozitív lenne a róla alkotott vélemények... Akkor nem is hív fel nem de?


2019. febr. 24. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez lehet becsület sértés is ha rosszat írsz róla.

Plusz még csinálhat olyan bajt az autónak hogy lesheted.

2019. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.... Abszolút semmi rossz nem volt a kérdésben csupán érdekelt más emberek tapasztalata... Főleg hogy mennyire van elszállva az árakkal. Mondjuk ha bajt csinál a kocsival.... És baleset lesz belőle akkor mondjuk nem én szívok hanem ő.
2019. febr. 24. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Hát, baromi rosszul indítottál. Leadod hozzá az autódat javításra, majd egy nyilvános facebook posztban érdeklődsz arról, kinek mi a véleménye róla.

Neked hogy esne, fordított esetben? Miért nem a valós munkája alapján próbálod most már megítélni, ha már ELŐTTE nem érdeklődtél alaposan.

2019. febr. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
hát ezt nem kellett volna..
2019. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne megbízható? Inkább te vagy a gyökér ügyfél...
2019. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!