Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt olyan autód amit sajnáltá...

Volt olyan autód amit sajnáltál eladni/ bontóba vinni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2019. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Ezért van jelenleg két autóm. Megvettem az újat, de a régitől sem tudtam megválni, maradt második autónak.

Bontóba még nem adtam le autót.

2019. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok autóm volt, és mindnek kétszer örültem igazán: mikor megvettem, és amikor eladtam.
2019. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen..

nagyon sajnáltam eladni,az első autóm volt. A rozsda az nagyon ette,de motorikusan jó volt. Nagy nehezen úgy döntöttem mivel így már 3 autónk volt,hogy meghirdetem és ha 5 nap alatt nem viszik el akkor megtartom jó lesz az még az valamire alapon, ha meg elviszik akkor a nekem új autóra költöm a pénzt és új felnit kap.

Elvitték ,sajnos elvitték....az ég világon minden baja van annak amit vettük ,jól beszívtunk vele, többet van a szerelőnél mint nálunk...1 autón osztozunk ketten ami nem mindig jó :S Bezzeg a rozsdakupacom a világból kivitt volna

2019. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt egy pár.
2019. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában mindegyikkel így vagyok, de be kell látnom, hogy túl kell adni rajtuk, oszt kész, a világ nem áll meg.
2019. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az összes autómmal így voltam.

Minden eddigi autóm -még a motortér is- patika állapotú, fűtött garázsban tartott és maximálisan szervizelt volt az utolsó pillanatig.

Többször is előfordult, hogy komplett szervíz után adtam el az autót.

Viszont tesóknak, meg hülyegyerekeknek nem adom el soha. Csak olyannak, akin látom, hogy majd ő is vigyázni fog rá.

2019. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt. Előtte még Ladáink voltak, azokat nem sajnáltuk eladni viszont.
2019. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt... A6, E30 325ix (ezt sajnálom legjobban), régi szivar 100-as Audi, 924 Porsche...
2019. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!