Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek városba,...

Milyen robogót vegyek városba, ami nem fogyaszt sokat (3 alatt)? Döngetni nem akarok (azért az 50-et tudja tartani), csak városban használnám. Köszi.

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nézz szét. Bármelyik 50es robi, ami gyári megfelel a leírásodnak.

Használtautó.hu

2019. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Injektoros négyüteműt vegyél, azok 2l/100km-rel elmennek. És az 50-et azok is túlteljesítik többé-kevésbé. Felesleges konkrét típust írnom, keress rá. Nem nagy a választék, de biztos lesz olyan, ami tetszik.
2019. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

50 köbcentinél két dolgot kell elkerülni nagyon messziről. Az injektort meg a 4 ütemet. Nagyon kecsegtető hogy 2 litert eszik. Viszont nagyon nem akar gyorsulni, az 50-et nagyon nehezen viszi. Télen nem igazán akar beindulni. Ha egy nagyon kicsi korom oda kerül a szelehez akkor már nem fog beindulni, lehet szerelni. Olyan kis szelep tányérok vannak mint a körmöm. Alá szorul egy kis korom és nincs kompresszió. Injektor az meg. Ahhh. Arról csak a rosszat hallani.

Nekem van egy aprilia scarabeo 50-em. 70 a vége. Tudja utazóba a 60-at. Városba használom, mindig húzom neki, rövid távokat megyek hideg motorral, 4 liter alatt marad a fogyasztás. 3.8 meg ilyesmik.

2019. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jah azért használ minden futár Yamaha Gear-t, mert megbízhatatlan a 3szelepes injektoros motor...Ugyan már, a nepperek kb. ebből élnek az utóbbi pár évben. Nem tudom neked milyen injektoros robogóval vannak ilyen tapasztalataid. 100-150ezret lazán elfut egy karbantartott blokk bontás nélkül. Még egy karbis GY6 is elfut 100ezret, ha vigyáznak rá. Nem kell állandóan hideg blokkal menni és akkor nem lesz korom :)
2019. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Honda Vision 110-est, vagy 125-ös PCX-et vennék városba. 110-es Honda Visionnel utassal kibírtuk Cambridge-London távolságot oda-vissza, végsebesség 90 körül lehetett, egyedül meg valszeg fürgébb.
2019. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a gyors válaszokat, akkor egy injektoros négyetűmeknek utána nézek
2019. febr. 26. 07:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy kis robogót az ember legtöbbet hodegen használja. Ráül. Egyből megy vele, kb 2-3-4 km aztán leállít.

Aprilia sr pl. Ditech. Rohadt rossz konstrukció.

2019. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
150 ezer kmt nekem meg ne meséld be. 😁
2019. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
találtam egy Suzuki Lets 4 -et, esetleg arról van véleményetek?
2019. febr. 26. 23:22
 10/13 A kérdező kommentje:
közben találtam véleményeket a suzuki lets 4 ről és nem a legjobb, inkább a honda today-t néztem ki, arról van esetleg véleményetek?
2019. febr. 27. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!