Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen zöldségből készült...

Milyen zöldségből készült étel fogyaszt, ill. ajánlott enni, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

Párolt zöldség , meg ilyenek csak köretként hús mellé esetleg.Ilyenre gondolok, hogy rakott karfiol, brokkoli,vagy székelykáposzta,persze csak féladag..


Azért kérdem, mert, szénhidrátot, és zsíros ételt ilyenkor kerülni kell.Viszont zöldség, hús, mint fehérje jöhet...


Kérem, csak az írjon aki tényleg segíteni akar, és ad tippeket.Aki csak beszólogatni, kötekedni, ugorja át a kérdésem...Köszi.


2015. febr. 25. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mostanában a zöldbabra kattantam ra, mirelitet epphogz egz perce forralom, lesyurom, kis vajat ra pici sajtot syorok a tetejere, engem nagyon laktat. csak egy tipp...
2015. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretem a zöldbabot, de eddig főzeléknek, habarva,ill.palóclevesként ettem...:)
2015. febr. 25. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen zöldségétel jó, én legjobban a sűrű leveseket szeretem, azzal gond sincs, csak berakom a fazékba és megfő. Mirelit leveszöldséget szoktam főzni filézett csirke felsőcombbal és naturella ételízesítővel. A hagyományosan rakott zöldségekben rizs van, persze kis mennyiségben nem gáz, de ha szigorúan akarod venni akkor azt is hanyagolni kell. Szintén mirelit vegyes (nem leves) zöldséget szoktam főzés után tojással, esetleg tejföllel, sonkával, sajttal megsütni; vagy karfiolt csak tejföllel.
2015. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam egyik nap:

[link]

még nem készítettem el, de hamarosan sor kerül rá:) Szoktam készíteni húsos káposztát is, csirkemellből, kevés kókuszzsírral, és joghurttal tejföl helyett. Ami még jó lehet, az mindenféle leves zsiradék nélkül (répa-borsó, répa-karfiol) egy leveskockát teszek bele azért, sok petrezselymet.

2015. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,jó ötlet a sült zeller..:)
2015. febr. 26. 09:15
 6/6 anonim válasza:
Szia. Liszteket, gabonát hagyd el (rizst is). Sok víz, mozgás és 6 óra után nincs kaja.
2015. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!